Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség leggyakoribb...

Mik a terhesség leggyakoribb és a legelso tunetei? Le tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Van szexuális kapcsolatom és már 3-4 napja késik. Nem szedek semmi fogamzásgátló gyógyszert.

Sokszor szoktam eléggé rosszul lenni, de nem tudom, hogy mik a terhesség tunetei.

Leírnátok nekem?



2014. máj. 5. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj! 3-4 napos késésnél már kimutatja a teszt ha baba van! Változóak a tünetek mindenkinél!
2014. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első tünet a mellfeszülés, fájdalom volt. Máskor is érzem mensi előtt, de ez valahogy sokkal erősebb, intenzívebb volt. Folyamatosan éreztem azt is, hogy meg akar jönni, de aztán csak nem jött. :) A rosszullétek csak a 6-7. héten kezdődtek.


Csinálj egy tesztet, ha babát vársz, azt már simán kimutatja. Kívánom, hogy olyan eredményt hozzon, amilyet szeretnél!

2014. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen!

Nagyon úgy érzem, hogy meg fog jonni, de nem.

És holnap fogok csinálni tesztet.

2014. máj. 5. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a cicim fájt meg a derekam... írj h mi volt az eredmény! Kívánt terhesség amúgy?
2014. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem terveztuk be, de ha véletlen az, akkor sem baj. :)
2014. máj. 5. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, mert mindenkinél más, és van akinek semmi tünete sincsen. Attól, hogy xy azt mondja neki has szurkálással/mellfeszüléssel/mindjárt megjön érzéssel/szagoktól való undorodással/stb. kezdődött, az nem jelenti azt, hogy nálad is ezek a tünetek fognak jelentkezni, sőt az sem biztos, hogy babát vársz. Ezek így nagyon becsapós dolgok, mert hiú reményeket kelthetnek.
2014. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!