Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen 19 mm-es endometrium...

4 hetesen 19 mm-es endometrium megfelelő? Babát talán láttuk egy kis pöttyként, de csak sejthető, hogy ott van. Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem négy hetesen csak felritkulás látszott. Ez már megvastagadott nyálkahártya, mindenképp jó jel. Két hét múlva ráérsz menni, de gondolom, előbb mész, ha már négy hetesen siettél, ogy lásson orvos.
2014. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Visszahívott jövő7 keddre, akkor állítólag már látni kell a petezsákot.
2014. máj. 8. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Bocs, de régóta várt baba, hogy ennyire szoros az ellenőrzés?
2014. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, első baba, fél éve nem védekezünk. PCOS vagyok. Kaptam utrot is, bár nem vérzek, se nem pecsételek.
2014. máj. 8. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!neked mikor volt a nemvártad?mert nekem kedden,és mikor szerdán lementem az orvoshoz nekem még azt mondta nem lát semmit,menjek két hét múlva.nekem is kell használnom az utrót,előző vetélés miatt.neked nem színészi kicsit el sárgásra a folyásodat?meg neked nem görcsölget néha a hasad?
2014. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem ma lett volna a nem várt, de már 4 napja pozitív a tesztem. Ma vettem be az első szemet, de holnap megyek magánlaborba, megnézetem a progeszteronszintem, hogy egyáltalán van-e rá szükségem. Én úgy érzem legbelül, hogy nincs, de ne ezen múljanak a dolgok.
2014. máj. 8. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn lett pozitív a tesztem,ma vagyok a ciklus 30.napján.akkor most jól elkenődtem,hogy nekem tegnap nem látott semmit.és neked szokott görcsölgetni a hasad?
2014. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább tompán fájdogál, mint kb harmadik napos menstruáció alatt. Egyszer-kétszer görcsölt, de ennyi volt. De ez is egyénfüggő, és az is, hogy látnak-e már valamit. Úgyhogy ezen ne aggódj, nincs két egyforma pontossággal fejlődő gyerek. Hamar mentél, én is hamar mentem, pöttyöt láttunk, ami TALÁN az, nem biztosan...
2014. máj. 8. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
"Nincs két egyformán fejlődő gyerek" ilyenkor még minden gyerek egyformán fejlődik!
2014. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!