Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi helyett pár napig...

Mensi helyett pár napig nagyon gyenge vérzés/barnázás volt, semmi hasfájás. Lehet h sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Normál időben "jött meg" de pl. méhnyálkahártya leválás nem volt, olyan, mintha meg se jött volna. Ilyenkor mi van? Volt már ilyen valakivel? Babát szeretnénk már egy ideje!

2014. máj. 12. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 napig tartó barnázás jelentette a beágyazódási vérzést. Szerintem nyugodtan tesztelj.
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2014. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál? Minek emelted ki a kérdést?

Ezt sosem fogom megérteni...Ha azt mondjuk, hogy igen sikerült, gratulálunk!, akkor mi lesz? Csinálsz végre egy tesztet??

2014. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy volt-e már ilyen valakivel? Esetleg terhesség esetén előfordulhat-e? Mitől lehet ez? Mikor "megjött" teszteltem másnap egy negatívat, azóta nem, félek az újabb csalódástól :( És nem is tudom igazából, h mikor lenne értelme újra tesztelni!
2014. máj. 14. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 napig tartott a maszatolás. Kb csak akkor volt valami, mikor megtöröltem magam. Várj 2-3 napot és tesztelj újra. Lehet, hogy valóban sikerült. :)
2014. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem 3. napja késik, a tesztek negativak...ma elkezdtem barnázni, szóval feladom :( kézdező, légyszi írj, hogy mi lett

2014. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló! mikor kezdődött nálad a barnázás? mikor meg kellett volna jöjjön, vagy korábban?

A te példádba próbálok kapaszkodni, de úgy érzem, meg fog jönni, és azért kezdtem barnázni :(

2014. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia, még ne add fel, nem lehet tudni mitől van a barnázás! Nekem pont akkor kezdődött mikor meg kellett volna jönnie, és 3-4 napig tartott, és azóta semmi! A 2. barnázós napon teszteltem egy negatívat (szombaton), és holnap reggel újra tesztelek :) Olvastam, hogy van akinek az elmaradt mensi után 1 vagy akár 2 héttel később mutatta ki először a terhességet! Lehet, hogy később ágyazódott be a baba, vagy csak hormonális okokból van a barnázás, mert a szervezet "emlékszik" rá, h most kéne megjönnie. Drukkolok neked :)
2014. máj. 15. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy, remélem igazad lesz, és sikerül mindkettőnknek :)

Drukkolok nagyon :*

majd írj :)

A.

2014. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok.Hétfőn mensi előtt egy nappal nagyon rosszul voltam reggel hányingerem volt szédültem erőtlen voltam. Attól féltem , hogy munkába menet rosszul leszek. Megjött a mensim kedden, akkor rendes piros volt nagyon görcsöltem aznap, másnapra viszont elmúlt és azóta csak barnázok ez a 4-dik nap barnázás. Gondoltam arra , hogy hátha terhes vagyok , aminek nagyon örülnék mert 2,5 éve nem jön össze a baba, de csináltam tesztet és negatív lett. Tünetem nincs semmi. Mi lehet ez? Mitől lehet ez?
2015. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!