Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek canestent használni 8...

Merjek canestent használni 8 hetesen?

Figyelt kérdés
Csak pénteken megyek először orvoshoz,de megőrülök,annyira kellemetlenül viszket. Szerintetek?
2014. máj. 13. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én felhívnám az orvosom és megkérdezném őt hogy lehet e terhesen használni. Nem tudom hogy lehet e, de az biztos hogy ha fertőzésed van, veszélyes lehet a gyerekre nézve úgyhogy én nem várnék vele.
2014. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen napi 3-4x kend be vékonyan, meg kamillateával, vagy cickafarkfű mosogasd le napi sokszor. Pamut bugyi, illatmentes tisztasági betét, cukor fehérliszt fogyasztás mellőzése, zuhanyzáskor tisztálkodni csak intimlemosóval vagy tiszta vízzel. A Wc-t is naponta töröld le pl Domestosos törlőkendővel. A gomba meleg nedves helyet szereti, alaposan töröld magad mindig szárazra.
2014. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gombafertőzés gyakori a terhesség alatt, a megváltozott hüvely pH miatt. Nyugodtan Canestenezz, ha a fertőzés belső is, akkor a kúpot nem túl mélyre is fel lehet helyezni. A babára a gombás fertőzés nem veszélyes!
2014. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Dokim még nincs,így nem tudom felhívni. Az előző terhességem alatt is kellett használnom,pedig akkor nem volt semmi kellemetlen tünet,csak bő volt a folyásom és a doki ragaszkodott hozzá. Akkor már bőven a második trimeszterben jártam. Szerintem most is a bő folyás miatt jött elő,intim törlőkendővel szoktam áttörölni pedig naponta 3x :( a kamillás törölgetés nem fogja nagyon kiszárítani?
2014. máj. 13. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam néha a terhességem alatt, ne aggódj emiatt. De ha mást nem, hogy megnyugodj, kérdezd meg a gyógyszerészt. Amúgy nekem még az jött be, hogy a törlőkendőnek kb 1/3át (Lactacyd femina) ott is hagytam egy darabig, és az esetek többségében már ettől elmúltak a tünetek. Persze ilyenkor kell tisztasági betét is, hogy a törlőkendőtől ne legyen nedves a bugyi.
2014. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!