Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mindig normál határ ALATT...

Ha mindig normál határ ALATT van az éhgyomri cukorértékem, akkor tuti nem lesz terhességi cukorbetegségem?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, eddig 3 vérvételen is 2,7-3,1 volt.
2014. máj. 14. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi volt, mégis 24. héten 9,5-öt mértek 120 percesnek.

Úgy, hogy nincs túlsúlyom és egy darab cukros nincs a családban sem.

Viszont diétára prímán reagált, több dolgom nem volt vele.

A 38. heti vérvételen már az éhgyomri értékem is jó volt, pedig reggeli után mentem.

2014. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály. Bármikor kilenghet.
2014. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, mert pont az a lényege a terhelésnek, hogy megiszod a cukrod és a szervezeted, hogy tudja feldolgozni.
2014. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sem jó, ha mindig a normál érték alatt van a cukorértéked! Általában cukorbetegeknél fordul elő, hogy gyakran a normál határon kívülre esik (néha alá, néha fölé). Evés után nem mérték még soha a cukrodat? Jó lenne tudni, hogy akkor mennyi szokott lenni.
2014. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Regebben meregettem terhesseg alatt, de most meg nem probaltam, akkor itt az ideje asszem... :(
2014. máj. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!