Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hany hetes is...

Most akkor hany hetes is vagyok valojaban?

Figyelt kérdés

Azt hittem az utolso menzim marc 31-en kezdodott,bar csak 1, max 2 napig tartott.Annyi munkam volt akkor,hogy nem is foglalkoztam vele,a fardtsagnak tudtam be.Majus elejen pozit teszteltem,ma voltam orvosnal.Azt mondta nagyobb a baba,uh szerint 18,4 mm, alatta 9het +/-9 nap szerepel.Neten rakerestem,meret alapjan 8 het 1 napos,menzi alapjan 10 hetes.Az orvos viszont 45 naposnak mondta a babamat(6 het, 3 nap),ami visszaszamolva pont marc 31-re jon ki,tehat amikor az altalam velt utolso menzim lett volna(az elozo marc 3 volt),ami lehetett akar beagyazodas is,vagy kitudja mi.Majd hozzatette,hogy a fogantatast marc 25-re saccolja.

Tehat akkor most mi van? 6,7,8,9 vagy 10 hetes vagyok valojaban?



2014. máj. 14. 18:41
 1/10 Mays ***** válasza:
Ilyekor az uhh-os meretek a legpontosabb kor meghatarozasaban
2014. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nem a petezsák 18,4 mm?A baba még nem lehet ekkora még akkor sem ha 10 hetes.
2014. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De, 10 hetesen már bőven 2 cm felett van a babó.
2014. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az internet szerint 8 het 1 naposan ekkora,az uh szerint pedig 9 het +-9 nap.Nem petezsakot mondott,hanem a babat.Az uh-n jol kiveheto egy babszem(az a babam) ami egy nala 4-szer akkor fekete terben van,ami elhatarolodik.
2014. máj. 14. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:

mennyire volt erős a május eleji pozi? teljesen sötét volt a tesztcsík? mert ha igen akkor tényleg korábban kellett hogy foganjon. Az én mensim április elsején kezdődött és félidőben fogant a baba. Május 4-én még csak így nézett ki a tesztem:


[link]


és tegnap így


[link]


Tehát ha az utóbbira hasonlított akkor valószínűleg márciusi ciklus végefelé fogant késői peteérésből, ezért is jöhetett meg valamennyire.

Ha meg olyan mint az első, akkor én sem értem...

2014. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugyan olyan eros volt a tesztcsik mint a kontrolcsik majus elejen,bar en masfele tesztet hasznaltam.

Egyebkent a delutani allando puffadastol eltekintve tuneteim sincsenek,pedig a fiammal ilyenkor folyamatosan hanytam,igy valoban meglepodtem,hogy idosebb a babam.Remelem sikerul ilyen siman atveszelni az elso trimesztert,ha mar egyszer kiderult,hogy ugyis a vege fele jarunk:)

2014. máj. 14. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: Nekem 8+5 naposan volt a crl: 21 mm, ,miért ne lehetne ekkora? Ilyenkor már nem is néznek petezsákot...
2014. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 8 hetes embrió méretei: hossza kb. 18 mm, súlya megközelítőleg 1,5 gramm
2014. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem akkor bizony előbb fogant, mensi környékén :) kíváncsi leszek a hétfői 7 hetes UH eredményemre, majd megírom ide viszonyításképp
2014. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Peteérés ritkán de lehet mensi után..szal lehetett akkor es Ugye terhességet utolso mensitől számolják..lehet akkora miert ne lehetne én 8 hetesen 20mm-es babónak voltam leendő anyukája!az orvos mindig a mérete alalpjan mondja meg hany hetes a magzat!
2014. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!