Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ólmos fáradtságérzet mikor...

Az ólmos fáradtságérzet mikor jelentkezett (ha jelentkezett) nálatok? Mennyire korán?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 11:51
 1/6 ivilicious ***** válasza:
7-8. hétben már este fél 8-kor olyan álmos voltam, mintha nem aludtam volna 2 hete.
2014. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen, egy családi ünnepségen vettem észre magamon először, hogy nem tudok semmire sem figyelni. Hazamentem és elaludtam. Kb. fél 8-kor. Ha nem dolgoztam volna, akkor szerintem reggel 10-ig egyhuzamban durmoltam volna.

Minden este beestem az ágyba tök fáradtan, kb. a 14. hétig.

2014. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez nálam annyira változó :) de az elején talán a 7-8. héten, utána nem nagyon azt 2-3 hét múlva megint rámtört :)most is, bár ez szerintem inkább az idő miatt van :) 26 hkm
2014. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is hullámzik. A 2 hónapban volt a nagy fáradtság, aztán a 3-tól a 4-ik közepéig a rosszullét. Utána nyugi, aztán a 7. hónap körül megint csak aludtam volna. Még egy hetem van hátra, de kb 2 hete megint csak aludnék. :)
2014. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kb. 7. héten, alig bírtam 5-kor hazamászni a munkábólutána le kellett feküdnöm 1 órára aludni, hogy estig túléljem
2014. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a kimaradó menstruáció előtt. A 8. héten múlt el, de csak a 10. héten derült ki, hogy elhalt a terhesség, azért múlt el. :(
2014. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!