Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sikerült a teherbe esés,...

Ha sikerült a teherbe esés, lehetséges, hogy az aktus után a 7. napon érzékenyek a melleim?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem a terhességtől.
2014. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és az ovum napján történt az aktus.
2014. máj. 15. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:
a korai tehresség tünetei megegyeznek a pre mens tünetekkel igy iylenkor még nem lehet tudni hogy attól van vagy attól hogy meg fog-e jönni.
2014. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt értem, köszönöm!

De nem kizárt, hogy ilyen korán esetleg a terhességtől lenne ugye? ?

2014. máj. 15. 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem sok esély van rá hogy attól van de semmi nincs kizárva! Előbb is voltatok együtt és volt spontán peteérésed
2014. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Néhány kismami már a 3. héttől érzi a tüneteket, úgyhogy nem kizárt, csak ritka eset. És tényleg még ne éld bele magad, ki tudja! De azért drukkolok neked :)
2014. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pont úgy jártam,h már 1héttel mensi előtt érzékeny volt a mellem,az volt az első próbálkozós hónapunk,tudtam,h sikerült. Igazam is volt,viszont elvetéltem. Na most azóta minden hónapban van ez a mellérzékenység 1 héttel mensi előtt.
2014. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os nagyon szépen köszönöm!! :) Remélem sikerült!

7-es sajnálom, őszinte részvétem!! Kitartást és sok sikert!!

2014. máj. 15. 19:55
 9/12 anonim válasza:
Nekem az akció utáni második naptól kezdve sokkal erősebb mellfájdalmaim voltak. Mindkét mellem, pedig felváltva szoktak a mensi miatt bedurranni és máshol éreztem a fájdalmat, mint szoktam. Igaz, én sem gyanakodtam terhességre, de a mensi várt napján már olyan szinten nem tudtam hason aludni, h azt hittem megőrülök.
2014. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem szokott ilyenkor tünet lenni.

Megtermékenyüléstől számitva 7-9 nap, mig beágyazódik, onnan még pár nap, hogy annyi hormon termelődjön, hogy abból te bármit is érezz.

De semmi sincs kizárva

2014. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!