Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt beágyazódáskor...

Akinek volt beágyazódáskor mensi szerű görcsölgetése vagy szúrkálás meddig tartott?

Figyelt kérdés
Nekem az első gyermekemnél volt és kb. 2x éreztem 1 nap alatt pár percig alkalmanként.

2014. máj. 16. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
4-5 napig éreztem, naponta többször is szurkált, fájdogált. Volt, hogy percekig folyamatosan éreztem, aztán szünet és megint.
2014. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem, köszi. nekem most tegnap délutántól (6. naptól) érzek enyhe menstruációs jellegű pici görcs, derékfájás (ez tegnap du volt).

Hm nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget neki, lehet csak a közelgő mensi lesz. Bár így hirtelen nem emlékszem hogy ennyivel szokott e lenni, általában közvetlen előtte szokott lenni...na mindegy.

Még várom akinek van hasonló tapasztalata, azért örülnék ha jelentene valamit természetesen :-)

2014. máj. 16. 10:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt te hányadik naptól kezdve érezted?
2014. máj. 16. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem pont egyuttlet utan 6.nap kezdodott. Es meg is maradt a gorcsolgetes a 12. Hetig, es vissza-visszater

Elso babamnal semmi ilyen nem volt, csak egy napos gorcsolgetes nemvart napjan. Most a 25. Ciklusnapomon volt beagyazodasos verzes is.

2014. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: mensi előtt egy héttel kezdem érezni.
2014. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2014. máj. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!