Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan 4D-s UH-t keresek...

Olyan 4D-s UH-t keresek Budapesten, ahol lehet SZÉP kártyával fizetni?

Figyelt kérdés
OTP-s kártyám van, valaki ismer esetleg ilyen helyet?
2014. máj. 16. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
9.kerületi SZTK-ban van 4d ès szerintem ott,mintha ott olvastam volna,nèzz utàna a neten!
2014. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4D UH Center (mester utca). Menj föl az OTP SZÉP honlapjára, a szolgáltató keresőbe írd be, hogy "4D" és feldobja.
2014. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnèztem 1-es vagyok,elfogadjàk ès ha lehet Beleznay Katalinhoz menj nagyon kedves ès körültekintö!
2014. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. máj. 16. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. jól mondja az első válaszoló. a mester utca 45-49. 1.em. 115. a szép kártya szabadidőt elfogadja. én annyira nem voltam megelégedve, azt sem mérték meg hogy mekkora a baba fejtől popsiig, pedig szerintem ez alap, jobban foglalkoztatta a csajt hogy az arcát lássuk, és folyton zörgött neki a férjem már majdnem rászólt hogy inkább vizsgálja. de annyira nem bántam mert szép kártyáról ment.
2014. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!