Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás, tanácsot...

Magzatvíz szivárgás, tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés

Ma kezdte, jelenleg kórházban vagyok. Folyton olyan mintha bepisilnék, teljesen elönt. 33 hetes vagyok. Nagyon elvagyok keseredve. Félek nagyon.. Féltem a babámat. Kaptam tüdőérlelőt. Nincs fájas, hasam se fáj,baba jólvan jó a szívhang,mozog rugdos rendesen.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Most már 100% hogy koraszülött lesz?

Mit rontottam el? Mit tudnék tenni?

Segítség :(



2014. máj. 17. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem cigiztél, nem ittál, nem drogoztál, akkor nincs miért marcangolnod magad, nem tehetsz róla!


Nyugalom, ilyenkor már jók az esélyei! És még az is lehet, hogy bent tudják tartani.

2014. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz, ne aggodj. Mi a 30. Hettol keszulunk koraszulni, folyamatosan a korababas forumokat bujom. Kapsz tudoerle,ot, jo helyen vagy, a baba jol van, jol is lesz mar, csak kicsi meg. Legrosszabb esetbet par hetig korhazban marad, de mar fejlett.

Magadat felesleges ostorozni olyan miatt, amirol nem tehetsz. Nem voltal felelotlen, orvosi kezben vagy.

2014. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz most ezt tenni, de nyugodj meg! az a legtöbb, amit most tehetsz. A babáddal rendben lesz minden, csak erre koncentrálj!
2014. máj. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszokat. Nehéz de meg kell tennem. Köszönöm a biztatásokat.
2014. máj. 17. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan minden rendben lesz. Ilyen korban már maximum annyi lehet a probléma hogy kicsi a súlya.
2014. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!