Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt a szülése,...

Kinek milyen volt a szülése, aki itta a málnalevél teát? Első babasokra gondolok! En iszom becsületesen a 35. héttől.

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

én ittam minden nap becsületesen :) (plusz a homeos bogyókat is)

jópár órát vajúdtam, de sürgősségi császár lett belőle, mert nem tágultam egy mm-t még hosszú órák után sem.


ettől függetlenül nem mondom, hogy nem használ, csak nálam nem jött be.

2014. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam, 7 órát vajúdtam, ebből 5-öt oxi rásegítéssel, mire teljesen kitágultam. Nem tudom, hogy a tea nélkül mi lett volna, de én úgy érzem, nem sok hatása volt.
2014. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam becsülettel, de csak az oxitól tudtam tágultam :(Ami be nem kötötték semmi.
2014. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én az oxitól sem tudtam (1-es voltam)
2014. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En i ittam, napi kozel 0.5 litert vagy tobbet is. Homeo bogyokat is szedtem rendesen

Semmit nem tagultam, oxytocintol is csak nagyon lassan, osszesen 20 orat tartott, mire megszuletett a lanyom.

De legalabb szerettem a tea izet.

2014. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35. héttől ittam. 14 óra volt a szülésem, dupla adag oxi, m nem tágultam és kézzel tágítás. Szóval nem volt egy leányálom.
2014. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam, 19 órát vajúdtam, alig akartam tágulni. Szöval nekem semmit nem ért.
2014. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uff hát most nem nyugtattatok meg :-D eddig akikkel beszeltem es mondtak h ittak eleg gyors szulesekrol beszeltek. Na mindegy! Koszi h irtatok! Majd megirom nekem hogy volt :-) ha csütörtökig nem indul magatol, akkor inditani fogjak hetvegen. Nagy baba, a foorvos nem hagyja h tulhordjsm...
2014. máj. 19. 15:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam a 36. héttől, plusz a szülésznőm adott homeos bogyókat, azokat is szedtem. 1 ujjnyi méhszájjal vettek fel a kórházba, innen 2 óra alatt eltűnt a méhszájam. Végül sajnos a kitolásom 3 óra lett, de ez már független a teától. Szerintem nekem segített.
2014. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!