Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit gondoltok meddig húzom...

Ti mit gondoltok meddig húzom ki? Vélemények, esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Első babám korán született, 35 hétre. Beindult a szülés, valószínűleg a frontok miatt, de nem lehet tudni. Most 33 hetes vagyok. Nagyon sokat keményedik a hasam, előfordul, hogy 3-5 percenként, már komolyabb jóslóim is vannak, illetve derék, csípő-forgó fájás, de olyan szinten néha, hogy majd megőrülök. Mostanában a combtőnél, hajlatnál,szeméremcsontnál is fáj. Hajolni pedig alig tudok, mert olyan, mintha összenyomnám a babám fejét. Dokihoz csak jövőhét szerdán megyek, fogalmam sincs nyílok-e vagy sem.
2014. máj. 19. 21:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a doki szerint számítani kell rá, hogy korábban jön, a 36 hetes kenetvételt is átette a 34.hétre. Valóban ennyire nagy az esélye?
2014. máj. 19. 21:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt senki sem tudja megmindani mikor szülsz, lehet túlhordod!

Én a kiírt nap előtti napon nagyon rosszul voltam. Este bementem az ügyeletre, de minden rendben volt, a foki azt mondta ebből egyhamar nem lesz szülés, baba nagyon fent van, teljesen zárt vagyok.

Haza mentünk. Hajnalman jöttek a fájások, s másnap meglett a lányom.

A doki rá csodálkozott!


A másodiknál nekem is sok volt a keményedés, nagy baba volt, hatalmas volt a hasam, nem tudtam hajolni, dagadtam, vizesedtem. nospást írt a doki, attól elmúlt. Utolsó napig dolgoztam, még a szülés előtti este is! Időre született.

2014. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még a doki sem tudhat mindent.

Gondolom az előző terhesség tapasztalatából tette előre a kenetvételt, de ettől még a babád bármeddig bent maradhat.


Nekem azt mondták, hogy biztos előbb jön, aztán kiírt nap után született meg.


Sógornőm az első babáját a 36. hétre szülte, nagyon kis súllyal, a baba kórházban volt utána még 2 hónapig.

A második fia meg a 38. hétre született, elég nagy súllyal. Pedig itt is mondták neki, hogy tuti előbb jön. Nem jött. :)

Ahány terhesség, annyi féle....

2014. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem bent lesz még egy darabig.
2014. máj. 23. 15:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná: a kérdés kiírása után 6 nappal már a kezemben volt a gyönyörű kisfiam! :)
2016. aug. 22. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azontúl hogy koraszülött lett, egészséges? :)
2016. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, 2650 grammal született, semmi gond nem volt. 4 nappal a születése után haza is mehettünk! :)


Most jön a harmadik bébi, na vajon ő is korábban jön?! Remélem a 34 hétig legalább bent marad ő is! :)

2016. szept. 1. 12:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, de régi kérdésem. Hátha valaki látja még... A harmadik bébim is 34 hétre megszületett. :) 2300 grammal teljesen egészségesen,mint a tesói. Na meg az anyukája, hisz én is korababa voltam. :D
2017. szept. 30. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!