Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét feletti kismamák ti...

30. hét feletti kismamák ti tudtok aludni?

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok de már hetek óta alig alszom,sokszor ébredek.de ahogy megy az idő egyre rosszabb.az oldalamon aludnék ahol nem bírok ki fél óránál többet mert megfájdul és elzsibbad a forgóm.ilyenkor alig bírok átfordulni,aztán miután mégis sikerül ugyanezt ismételhetem fél óránként.hanyatt nem tudok feküdni mert úgy kényelmetlen.

Nem tudtok valami jó módszert??


2014. máj. 19. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szopipárna a lábad közé, minden bajod elmúlik. Én szerencsére tudok, legfőképp hanyatt. 34+4hetes :)
2014. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnàm,nekem semmi nem vàlt be se pàrna se takaro se làbfehuzàs szoval tènyleg semmi csak a 100× megfordulàs egy èjszaka,szörnyen kialvatlan vagyok mèg szerencse hogy nem dolgozom ès pihenhetek,màr nagyon vàrom hogy kibujjon de akkor majd azèrt nem fogok aludni!:-) 32 hkm
2014. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hú akkor én szerencsés vagyok, 36 hetes és végig alszom az éjszakát, még ha fel is ébredek wc-re, utána simán visszaalszom, mondhatnám ilyen jókat még sosem aludtam,mint most az utolsó hetekben. Mondjuk engem a pocak sem zavar, pedig nagy, vizesedni nem vizesedem, én viszont úgy tudom hanyatt nem szabad aludni már ilyenkor, mert a baba súlya és a méh a hasi aortára olyan nyomást fejt ki,amely nem tesz jót a keringésnek. ezért javasolják az oldalt alvást, leginkább a bal oldalit.
2014. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is elég pocsékul alszom. Háton nem kényelmes, alig kapok levegők. Ha az oldalamon fekszem, nekem is elzsibbad a forgóm, így óránként át kell fordulnom. Arról nem is beszélve, hogy 2 óránként meg pisilni járok. :-)

31 hkm

2014. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezek a tüneteim nekem is, pedig még csak 28 hetes terhes vagyok. Én kispárnát teszek a lábam közé, úgy nem zsibbadok el.
2014. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen jól alszom. Szerencsére. Lekopogom.

Végig alszom az éjszakát.

Általában 10-11 körül alszom el és 7-8 körül kelek. Frissen ébredek reggel


35 hkm

2014. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!