Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éjszaka begörcsöltem,...

Az éjszaka begörcsöltem, rosszat ehettem de azthittem meghalok olyan rossz volt... Megilyedtem nagyon azóta a fehér folyásom egy kicsit barnás lett de nem görcsölök. Lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Felhívjam az orvosom vagy ne zargassam mindennel,voltam az ügyeleten is kaptam szurit.4-5 hetes kismama.
2008. júl. 29. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A gyomorgörcsnek nem kellemes, de nem hinném, hogy ettől baja lett a babának. Nekem is van úgy hogy barnásabb a folyásom, van hogy sárgás, ez nem baj, a baj az, ha rózsaszín, piros. Ha nem az alhasad görcsölt be, akkor nyugi, de szerintem azért hívd fel az orvosodat, ez nem zargatás, azért van, hogyha baj van, legyen kihez fordulni.
2008. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A méhed görcsölt, vagy a gyomrod? Merthogy azt írtad rosszat ehettél. Azért mivel barna folyásod van menj el az orvosodhoz, mert szerintem telefonon úgysem tud semmit mondani. Meg kell, hogy nézzen, de ne aggódj, nekem még pecsételő vérzésem is volt és csak a beágyazódás miatt. Pont ezekben a hetekben. Ha nőgyógyászati ügyeletre gondoltál, akkor biztos szóltak volna, ha baj van. Ha nem nőgyógyásznál voltál, akkor menj el, hiszen itt akármit is írunk Neked, mégiscsak akkor fogsz megnyugodni, ha szakembertől hallod. Szerintem nem lesz semmi baj,de biztos, ami biztos.

18 hetes mami

2008. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!