Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH után normális az...

L1981 kérdése:

12 hetes UH után normális az alhasi fájdalom, szúrkálás?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok, tegnap voltam a kórházban a kötelező ultrahangon. Hüvelyi és hasi UH is volt. Ma reggel óta szinte folyamatosan fájdogál az alhasam, szúrkál a jobb oldalon, illetve állandóan pisilnem kell. Utrogestant (hüvelygolyó) és MagneB6-ot szedek (2 vetélésem volt), mindegyikből 3x2-t.Normális ez a fájdalom?
2014. máj. 22. 11:16
 1/7 anonim válasza:
eddig ilyen sosem volt? én 11 hetes vagyok, de nekem folyamatosan vannak ilyen tüneteim, jönnek-mennek
2014. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a 8. hétben vagyok de nekem is az elejétől fogva ilyen.. furcsa hogy neked csak most :D bár gondolom a sok magnézium miatt nem jelentkezett eddig. nem jelent rosszat, valószínűleg csak nagyobbat nő a méhed és az húzódik
2014. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A MagneB6 helyett érdemesebb lenne valami másra ráállnod. Nekem nem segített a görcsök ellen. Igen, lehet az ultrahangtól, főleg ha sokáig nyomták rá a hasadra az uh fejet, de akkor sem lenne normális. Emeld a magnéziumot nyugodtan, és tartsd melegen a hasadat, lábadat, illetve pihenj sokat.
2014. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11+6 hetes vagyok és ezek nekem is állandó tüneteim, bár szerintem nincs probléma, mert pl amikor én voltam nődokinál rákszűrés után nekem is voltak fura érzéseim, szerintem a turkálástól..
2014. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat! Már teljesen kiakadtam az aggódástól. Eddig is volt ilyen tünetem(már az elejétől), csak nem ilyen durván. Éreztem, hogy nem esett jól a vizsgálat... Jó babavárást mindenkinek!
2014. máj. 22. 13:59
 6/7 A kérdező kommentje:
A MagneB6 helyett sokan írták a Magne citrici-t, aztán egy doki írta, hogy nem szívódik fel olyan jól. Egy próbát azért megér majd. Még a cytológia is hátra van, lesz itt turkálás :)
2014. máj. 22. 14:04
 7/7 Bettybabus válasza:

Nekem is fájdogált a hasam az elejétől kezdve, először szurkálósan, aztán meg mintha izomlázam lenne. Ha hirtelen mozdulok mai napig érzem. Remélem minden rendben lesz, vigyázz magadra!

32 hetes kismama

2014. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!