Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang eredmények (31+4...

Bettybabus kérdése:

Ultrahang eredmények (31+4 hetes). Szerintetek nagy feje lesz a babának?

Figyelt kérdés
Angliában élek, az első (12 hetes) ultrahang szerint számolták ki a várható születési időpontot, menszesz szerint 8 nappal idősebb terhes vagyok. Fejkörfogat (HC): 316 mm, Haskörfogat (AC): 276 mm, Combcsont hossza (FL): 61 mm. Ennyi adatot kaptam. A test méretei megfelelnek a terhesség korának, de a fejkörfogat 2-3 centivel (3-4 héttel) nagyobb, mint az átlag. A szülésznő meg az orvos nem mondott semmit, lehet csak nem akartak elijeszteni. Lehet, hogy a terhesség hátra lévő idejében lelassul a fej növekedése? Anyukák, kismamák, hozzáértők, mit gondoltok?
2014. máj. 22. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk csak BPD-t adtak meg a fejnél, HC-t nem. Nálunk az Ac 292,Fl:61. BPD-t nem írtak esetleg?
2014. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna BPD nincs. :( Csak fejkörfogat.
2014. máj. 22. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igy nem tudok erdemben valaszolni. De siman tevedhetnek is jo par mm-t, ha nem mondtak , hogy gond, tul nagy, szerintem ne aggodj! :)
2014. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!