Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem beoltott kismamák, most...

Nem beoltott kismamák, most már jobban ki mertek mozdulni? Lecsengőben van vajon a járvány, annyira csend van róla?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A járvány csak alábbhagyott a szakértők szerint, amint enyhül az idő, újra feléled, mint mindig.

Még most is javasolják, hogy aki még nem kapott oltást, az adassa be. Én még mindig inkább abban bízom, hogy nem kapjuk el. (Nem vagyok beoltva)

2009. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most volt a tévében, hogy csak 2011-ben lesz vége:(
2009. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Én eddig is mentem, ahová kellett, sztk-ba pl. maszkban.

Szerintem nem csengett még le a járvány, csak a fagy kicsit lelassította. Egyre többen be vannak oltva, ez állítólag visszafogja a terjedést, de karácsony környékén is sokan kerültek kórházba.

2009. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszi

én sem vagyok oltva és nem is nagyon hajlok rá,csak ez a megelőzés céljából való itthon gubbasztás kicsit kiakaszt már.a dokihoz menésen kívül nem is nagyon megyek sehova.

remélem a sok beoltott miatt hamarabb lecseng

2009. dec. 29. 21:58
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Ja,... és meghalt egy újszülött kisbaba. :-[


[link]

2009. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok beoltva, nem is akarom. Remélem nem lesz gond, pozitívan állok hozzá. Én eddig is kimozdultam oda, ahova "kötelező". Táppénzes papírért pl anyám ment minden hónapban háziorvoshoz. Meg már napok kérdése és kibújik a manó:)
2009. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig is kimerészkedtem, mert Bács-Kiskun MEgyében élek, és itt valahogy nagyon enyhe volt az influenza járvány. Kb 1 hónapom van hátra, hivatalosan 6 hét és 2 nap. A babának megvan minden, eddig nyüzsögtem, így jól esik itthon lenni, de azért amit kell, elintézem. A táppénzes papíromat nekem is anyám intézi:-))

Szóval bízom abban, hogy elkerül a betegség, nem csak a H1N1, hanem a többi is.

Azt még nem tudom, hogy a leányzó megszületése után beoltatjuk-e magunkat, erre is van pro- és kontra.

Mindenkinek vírus és baci mentes terhességet kívánok oltással és oltás nélkül is:-)))

(33+5 hetes mami)

2009. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok beoltva,megpróbálunk védekezni,nem tömegközlekedem,ahova kell menni kocsival megyek,bevásárolni sem megyünk a nagy tömegbe ,inkább este,vagy reggel.Én úgy tervezem ha megszületik a kislányom ,ami még picit odébb van,akkor őmiatta beoltatom magam,mivel a jövö télre is mondja majd a járványt.Grapefruit levet iszok mindennap nap,frissen csavarva naranccsal,nekem ezt kifejezetten egy oltás ellenes nőgyógyász ajánlotta,nagyon jó virusőlő.20+2hetes kismami
2009. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%

Elég hülye az, aki még mindig nem oltat... hiába ki sem mozdulsz otthonról, bármelyik pillanatban megfertőződhetsz és nem csak rólad van szó, hanem a babádról is! Mi lesz vele, majd ha megszületik? egy éves koráig burokban fogod tartani? Ez képtelenség! Én beoltattam magam, de hidd el, még így sem vagyok nyugodt, de legalább mindent megtettem, amit lehetett. Eddig még semmi mellékhatást nem tapasztaltunk, de az értelmetlen halálnál bármi jobb...és ezt érdemes elolvasni!!!!:

[link]

2009. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
a 8:16-osnak üzenem, hogy a grapefruit-lé annyit ér az infulenza ellen, mint halottnak a csók. és lehet, hogy többet ártasz vele a magzatodnak, mint használsz, mert belegondoltál már, hogy az a déli gyümölcs mire eljut az asztalodra hány országon, kézen megy keresztül? Lehet, hogy ahonnan származik, idegbénító szerekkel permetezik, génmanipulálják... milyen emberek szedik és ahonnan megvetted, ott hányan fogdosták össze esetleg trüsszentettek rá, meg ilyesmi...?
2009. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!