Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp eredményt vinni kell a...

Afp eredményt vinni kell a Bajcsyba?

Figyelt kérdés
Tegnap vették le,azt mondták 2 hét.Nem lesz kész mire időpontom van!Gond lesz belőle???

2014. máj. 27. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki van írva, hogy aki a genetikai uh-ra megy annak vinni kell az eredményt egyébként nem tudják megcsinálni.
2014. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!Akkor nem tudom mi legyen.6.-án kellene mennem.Legfeljebb bemegyek 5.-én a nőgyógyászatra,hátha kész lesz arra.Bár kétlem.Egyébként nem is értem,hogy miért nem tudják enélkül megcsinálni amikor állítólag el is akarják törölni...Meg hát egy uh hogy függhet egy vérvételtől???Meg egy csomó helyen megcsinálják az eredmény nélkül is...ha én oda megyek akkor el fognak küldeni?Vagy mi???
2014. máj. 28. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket az előjegyzéses telefonszámon, mert az ajtón mindig figyelem hogy ki van rakva a szöveg.
2014. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké!köszi az lesz a biztos :)
2014. máj. 29. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom tudtál e már beszélni velük, én ma voltam uh-n és ki van írva, hogy az AFP leletet elő kell készíteni mert ennek hiányában nem tudják elvégezni a vizsgálatot.
2014. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!