Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezek jó méretek a...

Szerintetek ezek jó méretek a 32. héten? BPD: 82 mm, AC: 275 mm, FL: 60 mm, kb 1800-1900 gramm? Nem kicsi a babám? Sajnos még mindig farfekvéses! Mit tudtok tanácsolni, hogy megforduljon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, átlagos. Még az utolsó percben is megfordulhat, nem kell emiatt aggódni. Egyébként ereszkedj négykézlábra, a pocakod támaszd alá, hogy ne lógjon lassan homoríts és domboríts. Van akinek ez beválik, de nem kell erre kifejezetten figyelni, mert lehet mire kijöttél, már másképp feküdt :)
2014. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!Sajna még mindig farral van!érzem,hogy a jobb oldalamon tolja kifele magát! nagyon aktív !sőt csuklik is sokat? ez nem gond?
2014. máj. 27. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kicsi éppen átlagos :) és bármikor megfordulhat és erre én pl is vagyok 36hetin és a 37hetin is még farkfekvéses volt már le is tisztáztuk a császárt azt mivel túlhordtam be kellett feküdnöm és akkor derült ki az uh hogy be fordult. de hiába mert indítással sem akart ki bújni így császár lett a vége.
2014. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Átlagos súlya van. Ha farfekvéses, akkor farfekvéses, én nem bolygatnám. Ha nem akar befordulni annak sok oka lehet (a babák okosak), túl rövid köldökzsinór, vagy nálam pl amnionszalagba akadt volna be, ha be tud fordulni akkor még van 3-4 hete, és igyekezni fog.
2014. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nem tudom miért de nagyon szeret a jobb oldalamon feküdni,ott tolja ki magát!néha átmegy a bal oldalra de vissza is megy!
2014. máj. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!