Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel telik egy átlagos...

Mivel telik egy átlagos hétköznapi napotok otthon, kedves terhes kismamik? És a hétvége?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Reggeli, bolt, főzés, takarítás, ebéd, aztán kis pihi, tv-zés. Ha a férjem otthon van vele vagyok, ha dolgozik elmegyek anyámékhoz vagy az anyósomhoz, vagy tornázok.

Röviden ennyi. BUÉK!

2009. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátokkal vagy párotokkal ki szoktatok mozdulni? Vagy inkább szívesebben vagytok otthon?
2009. dec. 31. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
hát én takarítok,mosok,főzök,boltba járok,tv-zek,gépezek,olvasok.ha párom itthon van akkor vele töltöm az időmet.én megmondom őszintén semmi humorom kimozdulni,főleg ilyen időben.ha szépe tavasz lenne tök jó idővel akkor tuti nem csücsülnék itthon,de így...
2009. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mi anyósomékkal lakunk. hát, néha kiborító, hogy van mikor nem tudok semmit csinálni, mert jajj ne, nehogy vmi baj legyen. kedves tőle, de terhes vagyok, nem beteg:) ded általában főzés, takarítás, mosás, meg sütögetés. kimozdulni ki szoktunk a barátokkal. Ha egyfolytában itthon ülnék, megőrülnék!!!

36+6 kismami

2009. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
reggeli, pakolás, takarítás, úszás. ezzel megy el a délután. utána 1-2 óra pihi, közben gépen munka vagy netezés, délután főzés, hogy mire jön a párom meleg vacsora legyen. de nem bírnék ki így 6-8 hétnél többet az biztos, úgyhogy ameddig bírtam dolgoztam
2009. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elsöterhességem tünet mentes volt nem fájt semmim,de a mostani:délelött tudok intézkedni ,utána fekszek mert majd leszakad a hasam
2009. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is hasonlóan telik.Reggeli, ha kell bolt, főzés, takaritás, átjön a barátnőm. Minden héten jóga, és rengeteget olvasok. babásat is és egyebet is. Délután pedig minden nap kötelezően egy óra séta. ha esik, ha fúj, megyek. aztán este ha hazajön a férjem, vele vagyok.Én élvezem. Elvileg rengeteg időm van, mégis sokszor úgy érzem, semmire sem elég ez az idő...:-)
2009. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A párotokkal kimozdultok?
2010. jan. 1. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:
mi együtt sétálunk, néha úszni is jön velem. az ünnepek jöttünk, mentünk és most hétvégézni utazunk. 33.h km
2010. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi sétálni szoktunk közösen a kutyákkal. Mozizunk a barátokkal, vagy társasozunk. Illetve vásárolni is együtt megyünk, mert én nem cipekedhetek. Egyedül itthon most épp kutyát nevelek, az elveszi szinte minden időmet :).
2010. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!