Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 22 hetes ultrahangon...

Akinek 22 hetes ultrahangon mondták meg a baba nemét, annak utána már nem változott?

Figyelt kérdés
Nekünk még nem mondták meg a nemét, most fogok menni uh-ra, kíváncsi vagyok, hogy megmondják-e, illetve, hogy mennyire biztosra tudják már ilyenkor megmondani? Esetleg, ha megint nem úgy fekszik vagyis nem tudják megmondani a nemét akkor "csak úgy" egy sztk-ba bemehetek egy ultrahangra? Vagy csak ha kötelező vizsgálat miatt megyek akkor néznek meg?

2014. jún. 1. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem repesnek majd az örömtől, ha az sztk-ba csak azért mennél, hogy mondják meg a nemét. Nekünk 16. héten megmondhatták volna, vagy legalább tippelhetek volna, de amikor kérdeztem, hogy lehet-e látni valamit, akkor rámförmedtek, hogy az UH-n nem az a dolguk, hogy nézegessék a lába közét, hanem hogy azt vizsgálják meg, hogy jól fejlődik-e a baba.
2014. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, az a legfontosabb, hogy egészséges legyen, csak már zavar, hogy folyton mindenki azt kérdezi, hogy "na megmutatta már magát?" meg a körülöttem lévő kismamáknak már 12 hetesen megmondták, ők már azóta vásárolgatnak, mi meg csak fehéreket tudunk venni. Másnak már ennyi idősen készen van a kék/rózsaszín gyerekszoba és eléggé idegesítő.
2014. jún. 1. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem voltál, akkor ne arra gondolj, hogy nem fogod megtudni, hanem arra, hogy megtudod. Kérd meg a babádat szépen, hogy mutassa majd meg magát.
2014. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a 20 hetes uh-n még nem mondták meg a lányomnál a nemét,akkor sztkban voltam,azt mondta nem látja. 25 hetesen magánban mondta meg a doki. most 12 hetes vagyok, tegnap előtt azt mondta a doki,mintha látott volna kukit felvillanni. remélem igaza van. amúgy 22 hetesen még nem halálbiztos, unokatesómnak szülésig 3 doki mondott lányt,hát rózsaszínben hozták haza Kristófot :D a szomszéd anyukának is 36 hétig fiút mondtak,ott aztán közölték,h. itt nincs kuki.
2014. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, kérdező. Mi is csak 22. héten tudjuk meg, ha jól fordul. akkor megyünk 4D UH-ra, ugyanis az sztk-ban egyszerűen nem akarták megmondani. Hiába vetette szét a lábát a baba, az UH-s orvos azt mondta, hogy nem látja biztosra, tippelni meg nem akar.

Közben meg már mindenki kérdezi, hogy fiú vagy lány, mert szerintük már illene tudnom. Most vagyok 18 hetes, de máér a 3. hónaptól ezzel nyaggat a család. Még semmit se vettünk. Persze nem tiszta rózsaszínbe vagy tiszta kékbe akarunk gondolkodni, de azért mégis jó lenne tudni. Hiszen még egy hófehér body megvételénél is másképp érezném amgam, ha tudnám, hogy a fiamnak vagy a lányomnak veszem.

2014. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!