Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamak! Melyek az...

Kedves kismamak! Melyek az alap dolgok, amire figyelnie kell egy fiatal kismamának?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A káros dolgokat (alkohol, drog, cigaretta), a nyers húsokat-tojást kerülni kell, illetve nem most kell elkezdeni a testépítést sem, meg a súlyemelést. A terhesség nem betegség, ugyanazt csinálhatsz mint eddig, csak mértékkel :)
2014. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a tisztitószerekkel kapcsolatban? Az csak később veszélyes?
2014. jún. 2. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Élj úgy, mint eddig. Sem a tojástól, sem a tartárbifsztektől nem lesz semmi bajod neked sem, és a babának sem.

Csupán a túlzott alkohol fogyasztást kell elkerülnöd.

A tisztító szerek is csak akkor lehetnek károsak, ha belélegzed őket.

2014. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell tömény hipó szagban ücsörögni, de egy nagyobb takarítástól semmi bajod nem lesz. Mindentől nem kell parázni.
2014. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:
35%

Én csak nem cigizek, és nem iszok - na jó,néha 1 deci sört, baromira kívánom, legtöbbször persze alkoholmenteset, de 1-2 korty alkoholos is becsúszik. Meg májat nem eszek, elvileg nem tesz jót, túl sok már benne az A vitamin, ami káros a babára.

Nyers tojástól sztem semmi baj nem lesz,ha olyan helyről veszed, ami úgy is be van vizsgálva...

Felülést, guggolást annyira ne erőltesd, de mindent csinálhatsz úgy,ahogy eddig, érzed,hogy mikor nem esik jól, akkor abba kell hagyni, ennyi...én hajat is festek, nem szívódik az annyira be,persze a nagy szőkítéseket kerülni kell...szolárium is mértékkel lehet, nem jut el az UV a babához, csak folsavat von ki,ezt mindenképp pótold..persze a leégés nem tesz már vmi jót.

2014. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Kerüld a macskákat, ha még nem volt toxoplasmád, mert ez veszélyes is lehet a babára nézve, ha most kapod el először. nekem is azt ajánlották kerüljem a cicàkat, mert az elaő vérvételnél kiderült, hogy még nem kaptam el. nekem más nem jut eszembe a fent elhangzottakon kívül :-)
2014. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad emelni (kb. max. 4 kilóig egy kézben), hajolgatni, sokáig forró vízben üldögélni - inkább zuhanyozni.
2014. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!