Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy ha minden (kínai naptár, népi bölcsességek, jónás naptár. ) fiút jelez, mégis lány legyen a baba?

Figyelt kérdés
Még nagyon a terhesség elején vagyok. Arra figyeltem, hogy peteérés előtt legyünk együtt. 4 nappal ovu előtti együttlét, úgyhogy nem is gondoltam, hogy sikerül.Most, hogy mégis összejött, először nagyon örültem, mivel az időzítés a lányoknak kedvez. Viszont megnéztem néhány lehetőséget, ami megjósolja a baba nemét, és mindre fiú jött ki.

2014. jún. 2. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy 50 százalék mintha nem lesegeted ezeket.
2014. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, első babánál teljesen belelkesedtem, nagyon vártunk rá. Hát én végigcsináltam mindent, ami elérhető, számolgattam, még netes pörgettyűvel, minden zöldséggel megnéztem, és 14 különböző eredményt szedtem össze, mind azt mondta, hogy kislány :) Fél éves a kisfiam :)))))
2014. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezek fogják meghatározni a baba német!! Szerintem butaság ilyeneket bújni! Majd kiderül! Nem lehet se befolyásolni se pedig előre megmondani! :) Én úgy indultam neki a terhességnek hogy majd kiderül ha megszületik! De a baba tudomásunkra adta azzal hogy fiú hogy az ultrahangon a fütyiét mutogatta! És hát megláttam! :D mondtam az orvosnak hogy tudom mi lesz! Ott a kis fütyesze!! A doki nevetett és mondta hogy igen! Szóval a kicsi közbe szólt! :D
2014. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
haha, kérdező, hát 50%, szóval vagy fiú vagy lány:)
2014. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. :) Nálam is fiút jósolt minden és mindenki, mégis lány lett.
2014. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy valszeg nem megbízhatóak ezek a 'tesztek'.

Van már egy kisfiúnk, és nagyon örülnék egy kislánynak. Persze az elsődleges, hogy egészséges legyen. De gondoltam bevetem ezt az időzítéses módszert, hogy peteérés előtt valószínűbb, hogy lány. Mondjuk nem gondoltam, hogy 4 nap után is összejöhet még.

A két terhességem is, van amiben hasonlít, van amiben különbözik, de gondolom minden terhesség más, függetlenül a baba nemétől.

Igazándiból csak vmi kapaszkodót kerestem, hogy talán tényleg összejött a lány. De a sok 'tesztelgetés' után inkább csak elbizonytalanodtam.

2014. jún. 2. 13:39
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a kínai naptár bejött, a népi bölcsességek nem.

Második babámat várom, kislány lesz (első kisfiú).

Mi úgy hoztuk össze a kislányt hogy nem is akartunk még egy babát (későbbre terveztük), peteérés előtt 4 nappal védekezés nélkül szexeltünk, meglepetés volt hogy újra terhes vagyok... Kislány lett.

A fiúnkat peteérés napján hoztuk össze.

2014. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is minden ilyen vacak fiút jósolt, persze kislány lett. :) Ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal, majd a dokid megmondja! 100% meg úgyis csak akkor lesz, mikor megszületett!!
2014. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló. Köszi, amit írtál kicsit jobb kedvre derített. Igazándiból a kínai naptár, ami a magyar oldalakon kering, nekem is lányt mutat, de az nem a kínai év szerint számol. Van olyan külföldi oldal, ami a kínai újév, és hónap alapján számol. Az alapján fiú.
2014. jún. 2. 13:50
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem nem az lett, amit a kínai naptár mutatott, pedig alaposan megnéztem, helyesen használtam. Nagy valószínűséggel lányod lesz, ha 4 nappal ovu előtti együttlétből van. De nem lehetsz ennyire biztos abban, hogy tényleg akkor volt ovud.
2014. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!