Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+5naposan van értelme az...

14+5naposan van értelme az utrogestannak? Ujra kell hasznalnom. Ti is kaptatok igy?

Figyelt kérdés

Mult het kedden fejeztem be az utrot fokozatos leépítés utan. Pénteken kezdődött enyhe barnázás, pici szurkalas feszülő has mellett. Van hogy fel napig nincs panaszom, utana minden egyszerre, majd megint jo par ora szünet. Ma a doki az utro folytatását javasolta.


Ti jártatok igy? Végén minden rendben volt a terhesseggel? Aggodom a babam miatt.


2014. jún. 2. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Van értelme, bátran szedd tovább az orvos utasításai szerint.
2014. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mindenhol azt olvasom a tapasztalatok között, hogy a 12.dik hétig kell hasznalni es utana mar nem használják, mé mar nincs szerepe. Ezert lépett meg. Persze elfogadom a dokim tanácsát, csak nagyon erdekel masok tapasztalata.
2014. jún. 2. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában nincs szerepe, de ha a leépítése során vérzés lép fel, akkor indokolt tovább adni.
2014. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 35.!!!! hétig kell szednem, pedig se barbázás, se vérzés, se görcs. Tavaly volt vetélésem, így most már az 5. héttől kaptam megelőzésképpen. Az előző orvosom a 20. hétig szedette volna velem, de időközben orevost kellett váltanom és az új orvosom meg a 35. hétig szedeti. Én sem értem, hogy minek. Mindketten a tavalyi vetélésre hivatkoztaqk meg arra, hogy már korosabb vagyok (megjegyzem csak 31 éves)
2014. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok.
2014. jún. 2. 15:12
 6/7 A kérdező kommentje:
20.dik hétig kell hasznalnom
2014. jún. 2. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utrogestant nem lehet túladagolni. SZóval szedd, ameddig mondja az orvos. Ha az orvos úgy látja, hogy van értelme, akkor a magad megnyugtatására is hidd el, hogy van értelme. (egyébként nem korfüggő, hogy ki szedje vagy ki ne szedje)
2014. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!