Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Égő érzés a nyelőcsőben....

Égő érzés a nyelőcsőben. Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

3. trimeszterben vagyok és napok óta olyan, mintha égne a nyelőcsövem (a gyomrom nem fáj, nem érzek savat)... Volt valakinek hasonló? Mitől lehet? Mit tettetek ellene, mert már elég elviselhetetlen... rengeteget iszok, hogy hátha a víz enyhíti, de nem... :/

Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 2. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Márpedig ez sav. Sós ropi segíthet.
2014. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reflux. Savközömbösítőt szedjél, pl. Rennie tablettát.
2014. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony reflux, nekem is van. Engem is mostanság homályosítottak fel, hogy a gyomorsav sokszor nem is a gyomrot bántja, nem ott érződik. EVés után, vahy ha érzed igyál egy kis Gaviscont, nekem az használ és kismamák is ihatják. Nekem amúgy a gyomorsav ki szokott sugározni a hátamba is, sokszor fáj a két lapockám közötti részen a hátam és az is attól van.
2014. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:/

Pedig soha nem volt baj a savammal, remélem a baba megszületése után elmúlik, elég nehézzé vált az állapotosság vége... :/

Köszönöm a gyors válaszokat!

2014. jún. 2. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
A terhesség sok nőnél okoz refluxot, mert a hasban a baba miatt nagyobb a nyomás a gyomorszájra. El fog múlni, amint megszülsz.
2014. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mar most akkora a baba h nyomja a gyomrodat es hiaba nem volt savad mar most emiatt van, ha megszulsz elmulik nem lesz gondod. De ez a savtol van ego erzes a torkodban.
2014. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sav. Nyomja a baba agyomrod. Reniet szedhetsz terhesen.
2014. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem 2. és 3. trimeszterben, hideg tejtől elmúlt.
2014. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek!
2014. jún. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!