Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit kórházban hol csinálják...

Margit kórházban hol csinálják a 12. heti kombinált tesztet? Fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhesgondozóban csinálják (csinálták ezelőtt két évvel)

Az utcasaroktól nézve rögtön az első bejárat. Ingyenes.

Az ultrahangot pedig egy másik épületben kell csináltatni, a gyermekágyas osztály előterében vannak az Uhus szobák. Ehhez a főbejáraton kell bemenni, ahol napközben van portás, majd ő útbaigazít

2014. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 indigoh ***** válasza:

Szia, én egy hete voltam a 12. heti UH-n és a kombinált teszten.

Nekem fizetős volt, de én direkt arra mentem. A 20/577-6607-es számon kértem időpontot. Dr. Bárdos Péter volt a doki, a 34 év felettieknek ő csinálja az UH-t. 34 év alatt a szonográfusok vizsgálnak. Nagyon féltem előtte és mindenki mondta, h írjam össze a kérdéseimet én meg azt sem tudtam, mit is kérdeznék, csak azt szerettem volna tudni, h minden rendben van.

A doki is és a többiek is rettentően aranyosak voltak, mosolyogtak, biztatóak, türelmesek. A doki végig mondta, h mit csinál, mit lát és rendben vannak a mérések. Kaptam egy CD-t a képekkel és egy DVD-t a vizsgálattal. Az UH után vették le a vért, aminek az eredménye kb. két hét alatt van meg, azt elküldik e-mailben.

Összesen 19.900 Ft-ot fizettem. Szerintem megérte, vissza fogok menni hozzájuk a 18. heti UH-ra is.


Felhívtam még az Istenhegyi géndiagnosztikát is, ajánlották őket, de ott kifogtam egy roppant bunkó nőt a telefonban, mikor időpontot kértem, így hozzájuk nem mentem. Náluk kb. 30.000 Ft lett volna, de ezt csak hallomásból tudom.

2014. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 indigoh ***** válasza:
Ja és az A épület, 3. emeletén csinálták. Sajnos ott nincs recepció, de egy tájékoztató van a vizsgáló mellett. Kicsit elveszett voltam így elsőre, de elkaptam egy nővérkét, aki mondta, h üljek le és szólítanak majd. Így is volt.
2014. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!