Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes babás vagyok. Soha...

32 hetes babás vagyok. Soha nem horgoltam, de mióta betöltöttem a 30 hetet azóta, sokszor arra ébredem, hogy olyan hangosan horkantok, hogy szinte én meg ilyedek, úgy szégyellem a párom elött, bár Ő nem szolt még érte. Ti is horkoltok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben semmi rendellenes nincs. Szülés után egyből elmúlt nálam. A páromnál meg előjött, mert nem tudott tovább a babától nyugodtan aludni:-).
2010. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ne sgyeld.Én is horkolok és eleinte én is ezt éreztem sőt én nemtudtam zért rendesen aludni mert hogy ne zavarja a páromat.A 6. héten korházba erültem vérzéssel és már ugy inditottam a szobatársaimnál hogy nagyon sajnálom de horkolok,volt amelyiknek netetszett de ezzel nemtudsz mit csinálni.H a meg a párod is horkol akkor ne érezd magad blamába.24 h kismama
2010. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én előtte is horkoltam, most is horkolok és terhesség után is fogok:-)))

Mostanában valóban én is erőteljesebb hangokat adok ki magamból, a saját horkantásomra én is felébredek. A kedves férjem jót röhög rajta. Bár szerintem is kicsit ciki, de most mit csináljak? MEgjegyzem, hogy így is vett el:-)))

Ne szégyelld ezt, főleg, ha nem is veti a párod a szemedre! Ez van, remélhetőleg elmúlik a szülés után. Te legalább bízhatsz ebben, én nem:-))))))

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!