Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy 16 hetesen...

Létezik, hogy 16 hetesen kinyomja magát a pici? Egyik oldalon ritkán lesz egy dudorom ami utána eltűnik onnan. Én érzem is már a bzsergéseit pedig első baba. Nem hiszem, hogy bél, az sosem nyomódott ki.

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Nekem is inkabb bizsergés szerű amit érzek. Es ha fekszek es felülről nézem a hasam, akkor az egyik oldal magasabban van néha. Gondolom o helyezkedik.
2014. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten vékony testalkatú vagy, akkor már lehet látni meg érezni.
2014. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. 52kg vagyok, 164cm hez. Nagyon vékony
2014. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendes dudor lesz ott.nem vagyok nagydarab, de van egy kis feleslegem köldök tájt.
2014. jún. 10. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, létezik! :) Első babámat én 14 hetesen éreztem! :) Bizsergéssel, "telefonrezgés" szerű érzéssel (mintha ott rezgett volna a telefonom) kezdődött. Aztán jöttek a pici dudorok, majd az egyre erősebb rúgások! Boldog babavárást!
2014. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
165 cm és sajnos már 64 kg. Én is 50 kg voltam évekig:-)
2014. jún. 10. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen dudrom nekem is volt egyik nap 16 hetes vagyok én is de még mozogni nem éreztem ez is normális?
2014. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
persze, hogy normális.én sem érzem mindig ne aggódj, nem sokára jó sokat fogjuk:)
2014. jún. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!