Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok, viszont sajnos egy elrontott műtét miatt epeútszűkületem van. A nőgyógyász akinél szülni szeretnék azt mondta, hogy a babának nem lehet baja ettől, de nekem romolhat az állapotom és napok óta megy a hasam, nem tudok kétszer sülten kívül szinte semmit megenni, hogy ki ne jöjjön szinte azonnal, és görcsöl fent a jobb bordaív alatt meg a hátamnál is fáj. A párom szerint keressem fel holnap a kezelőorvosom, aki az epeút szűkülettel kezel, sajnos már többször tágította, kisebb nagyobb sikerrel. Ti mit javasoltok? Tényleg fel kéne keresnem? köszi előre is a válaszokat.

#baba #terhesség #görcs #epeútszűkület
2014. jún. 10. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a párodnak!!Beszéld meg a dokival nehogy nagyobb baj legyen!!!kitartás!!
2014. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,ès ha kell konzultàljon egymàssal a kèt doki.Vagy ha nem is,de mindenkèpp mutasd meg a leleteidet az ellenlezö dokinàl.
2014. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mert ez sajnos csak rosszabb lesz! :(

Engem is műtöttek epekővel, szerencsére azóta nincs bajom, de akkor nagyon megszenvedtem vele, az utóbbi 2 hónapban már csak pirítóson éltem és hidd el, terhesen táplálnod kell a Picurkádat is, így meg a kétszersültekből nem tud elegendő és megfelelő tápanyagot felvenni! Gondolom, neked is minden vágyad egy egészséges kisbaba! Szóval irány a doki!

Drukkolok, hogy minden megoldódjon! :)

5 hetes km

2014. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp konzultáljon a belgyógyászod a nőgyógyászoddal. Nekem epekovem volt terhesség alatt és vegigcsinaltam több gorccsel terhességet így. Viszont! Terhesség után rament a hasnyalmirigyemre és az nagyon durva volt, azóta is örök hála, hogy nem terhesség alatt történt, mert az elég gáz lett volna. De így sem volt könnyű mert a baba pici volt én meg egy hónapot kórházban. Egyébként úgy tudom, az epeut probléma jobb, mint a kő, mert tudják ébren, endoszkópos módon műteni és az tuti nem árt a babának. De én nem vagyok orvos, járj utána.
2014. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Kedves Utolsó! Igen jól tudod, endoszkópos úton is tudják csinálni, már nekem is csinálták 9-szer legalább. 2011 óta. De én úgy tudom, hogy árthat a babának, mert azt is valami sugárral csinálják, illetve az is kell hozzá. A lábamat legalábbis leszokták földelni, mert kis áramot vezetnek bele az epevezetékbe.
2014. jún. 11. 10:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!