Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen mekkora volt a...

36 hetesen mekkora volt a babátok súlya?

Figyelt kérdés
36+1 napos vagyok és ma 2250gra becsülték, ami kicsinek számít, holnapi újraszámítás után (terhességi kor) döntik el hogy növelni kell-e a súlyát? Volt így valaki? (igen írtam ma ki kérdést már, de arra nem jött úgy válasz, így feltettem most másképp) :)
2014. jún. 11. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Várj türelemmel és lesz rá válasz de ha 5× teszed fel akkor sem biztos hogy sokan vannak jeleleng fent akik tudnak is írni!! Nem kötekedésből írtam!!

2014. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 4 kg közeli volt a fiam, amikor 36 hetes voltam, ugyanis 37 és fél hetesen szültem és 3960 grammal született a fiam.

De azt tudnod kell, hogy ez csak becslés. Ettől lehet még kisebb is, akár csak 2 kg körüli a babád, de simán lehet 2 kg és 60 dkg. És a végére pedig simán elérheti akár a 3 kg-ot is, ha felfelé van eltérés a súlyban.

És azt is tudni kell, hogy sok függ attól, hogy genetikailag mi van. Ha akár te, akár a párod kisebb súllyal születtetek, akkor genetikailag ezt örökölheti a babátok. Tehát ha bármelyikőtök 2 és fél kg-osan született, akkor a babátok is születhet ezért kisebb súllyal. Szóval azért ha egyébként mindent rendben találnak, tehát nem azt látják háttérben, hogy valami miatt nem kapna elegendő tápanyagot a pici, akkor nyugodj meg, lehet hogy elbecsülték a súlyát, vagy a valódi terhességi kor nem felel meg a menzesz alapján számoltnak, vagy csak simán mindenféle probléma nélkül lesz egy, valamivel átlagon aluli súllyal született, de egészséges babátok.

2014. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az első kislányom 2560gramm volt 36 hetesen és a 39+4 hetesen született 3350grammal. Most a második baba 2670gramm :)
2014. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom 36 hét 5 napra született 2670 grammal. Szülés előtt közvetlenül a doki 2800 grammra becsülte a súlyát. De ez csak tényleg becslés, és sokat híznak még a babák a vége felé. Ne aggódj, nem lesz vele semmi gond! :) Nem minden baba születik 4 kilóval.
2014. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!