Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten nem kellene érezzek...

5. héten nem kellene érezzek hányingert, rosszullétet?

Figyelt kérdés

Eddig még nem hánytam és nem is émelygek.

Mi lehet az oka? Aggódom! :(


Ha valami gond lenne, akkor véreznék, vagy legalábbis erős görcseim lennének, ugye?

Hála az égnek, semmi ilyesmi nincs, de nincsenek tüneteim, picit feszül a mellem, de az is csak néha.



2014. jún. 13. 08:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ne aggodj. elve a legtöbb nnek csak 6. hét után kezdödik, a másik meg sokan vannak akinek még csak egy kósza hányinger sincs egész terhesség alatt. Ki mondta neked hogy kötelezö rosszul lenni? Sokaknak az az elsö tünet hogy elkezd nöni a pocakjuk majd.
2014. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hm, hát lehet, viszont sokan írják itt is, hogy ők már a nemvárt után, vagy még előtte éreznek tüneteket... Nekem meg semmi.


Bocsi, csak első baba és nem jött egyből. :)

2014. jún. 13. 08:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mindjart megjon erzesen es a mellfeszulesen kivul nem volt semmi tunetem a 9honap alatt!jo..a vegen vizesedtem de ennyi.ez nem jelent bajt.most itt szuszokal a 4honapos egeszseges kisfiam.:-)geatula neked.en pont egy eve tudtam meg h babat varok.:-)
2014. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugtattatok!!! :)
2014. jún. 13. 08:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt egyik terhessegemnel sem hanyingerem es nem is hanytam. Foleg az elejen nem volt semmi tunetem, ugyh nem kell aggodnod! Lehet Te is szerencses kismami leszel.
2014. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Amúgy nem lenne rossz, ha nem lenne, de annyira mondta mindenki, hogy milyen tünetei vannak, hogy azt hittem, ez valami kötelező dolog... :D


De örülök, hogy nem baj, ha nincs ilyen problémám. :)

2014. jún. 13. 08:46
 7/20 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a kismama voltam, aki iszonyatos rosszullétekkel küzdött, hányinger, émelygés, hányás, szinte az egész terhességemet végig kísérte, viszont mindez csak a 7. héten kezdődött.

Szóval ahány terhesség, annyi tünet, nem is mindenki van rosszul, de ha te az a fajta leszel, aki rosszul lesz, akkor még bőven lehet benne részed. Általában az a ritkább, akinek már ilyen korán jelentkezik, általában véve valóban a 6-7. hét környékén jelentkeznek ezek a tünetek.

És ezt, amit ne csinálj! Hogy összeveted magad más kismamákkal és ha valami nem olyan, mint a legtöbbnél, akkor már egyből bemagyarázod, hogy gond van! Attól, hogy nem szédülsz és nincs hányingered, mint x y kismamának, az nem jelenti azt, hogy bármi gond lenne!!!:)

2014. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat, sokat segítettetek!

Igyekszem "jól viselkedni" és nem túlaggódni. :)

2014. jún. 13. 09:32
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem 5 év után sikerült igy az 5 év alatt ugy kitanultam mindent hogy volt amit én mondtam a védönőnek aminek aztán utána nézett és utána mondta igazam volt. A meddöségi sorstársaimmal kapcsolatban is mind ezt tapasztaltam, hogy mindenki kb ledoktorálhatna már a meddöség, teherbeesés témából. Általában azok a tudatlanok akiknek hamar jön igy nincs idejük utána járni a dolgoknak. Sajnos nekem nagyon sok idöm volt rá. (elsö voltam)
2014. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

5 hetesen még nem is tudtam, hogy terhes vagyok.

Az enyhe émelygések is csak a 7. hét végén kezdődtek, de egyszer sem hánytam.

Szóval semmi kötelező tünete nincs a terhességnek, ezért is értelmetlen mikor valaki mindenféle tünetet keres magán.

38 hkm

2014. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!