Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem be a 22. hetet...

Ma töltöttem be a 22. hetet és úgy érzem, h ki akar ugrani a pocimból! Mi lesz később?

Figyelt kérdés
Nagyon aktív,már szemmel láthatóan is mozog a pocakomban. Ezek a mozgások már kellemetlenek :S . Veletek is ez volt? Milyen lesz később? Tudnátok erről kicsit mesélni?

2014. jún. 14. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 33. héten vagyok, én most érzem még csak ezt, h néha kellemetlen, bár azt is imádom :). Ilyen korán én még csak bizsergést éreztem, meg "furcsa" simogatást belül. Mondjuk nekem mellső falon van a méhlepény, azt mondta a dokim, h emiatt később és valószínű gyengébben érzem majd a mozgását. Nem tudom neked mitől lehet ilyen intenzív, ennyire korán. Többedik terhesség?
2014. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az en lepenyem is mellsö fali megis ua az van mint a kerdezövel, ha oldalt akarok elaludni addig rugdos mig a hatamra nem fordulok... En ma töltöttem a 21. Hetet:) milyen nemü a babad kerdezö?
2014. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok, és az én babám is elég aktív. Második baba, az első nem rugdosódott így, inkább csak mocorgott. Most viszont rendes rugdalásokat érzek, még nem olyan kellemetlen inkább csak néha.
2014. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 1. baba, hátsó fali méhlepénnyel. Kisfiunk lesz :) pedg azt hallottam, h a kisfiúk lustábbak szoktak lenni. Nektek milyen nemű lesz a babátok?

Én is kicsit korainak tartom ezt az aktivitást, örülök is neki, mert így legalább tudom, h jól van,apuci is érezte már, de van, mikor tényleg már annyira mocorog, h a kis hályréteg a hasamon is beleremeg elég látványosan. A hólyagomba is elég erőseket szokott rugdosni :S. Csak kíváncs vagyok, h mi lesz később, ha már most ilyen.

Mindenkinek boldog babavárást!

2014. jún. 14. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A 21 hetes km vagyok, nekünk 2. baba, elsö lany,öt ilyenkor még nem nagyon ereztem, most fiu lesz:) focista:) a VB évében születnek azert ilyen aktivak:)
2014. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is aktív volt. Nyugi a vége fele belustul, illetve nem lesz sok helye mozogni így nem lesz olyan kellemetlen a mocorgása :) bár akkor majd a hugyholyagoddal fog játszani. Az sem jobb :D 7 hónapos nagylány anyukája :)
2014. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!