Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Most mit csináljak?

Sos! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bolt márványsajtos vajkrémes szendvicset ettem. Nem is gondoltam h a màrványsajt is kék sajt. Kaphatok lisztéria betegséget? Kell aggódnom?

2014. jún. 14. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Komoly a kérdésed???? Nem kell ennyire parázni. Egészsgedre, nyugodtan megeheted akár az egész dobozzal is.
2014. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Remélem nem komolyan kérdezted!!??

Hogy lehet így gyereket vállalni??

Attól esetleg nem félsz,hogy holnap elüt egy autó??

Mert tudod,annak nagyobb esélye van,mint hogy egy márványsajtos kenyértől bármi bajotok lesz!!!

2014. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

szerinted a márványsajtos vajkrém mennyi márványsajtot látott? Meg amúgy is tele van tartósítóval. Abban semmi nem marad ami ilyen szempontból ártalmas lehet.

Azért a parázásnak is vannak határai, főleg ha józan ésszel belegondolsz.

2014. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezek mind pasztörözött termékek baj cdak akkor van ha magát a sajtott etted volna meg nyersen!!ha hőkezeled pl mártást készitesz belőle akkor sem lenne bajotok.Szóval nyugi!!!
2014. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Jajj ne már!

Én camamber sajtot ettem meg kolbászt és szalonnát meg amit kívántam makk egészséges lett a gyerek!

Nyílván tatárbifszteket nem de nehogy már... ennyi erővel ne egyen semmit!

2014. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
A camambert sajt is pasztőrözött legalabb is a nagy része már úgy készül!!Nem kell ennyire parázni mindentől!!
2014. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Mit csinalj? Mondjuk ne parazz mindenre mert megkeserited igy a terhesseged hatralevo reszet.
2014. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell aggódnod, de nem a sajt miatt! Hanem mert iq hiányban szenvedsz!
2014. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!