Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hétbe lépek holnap, más is...

Edus83 kérdése:

35hétbe lépek holnap, más is ennyire nyomorultan érzi magát, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen kapok levegőt,hányingerem van ma egész nap,de eddig is hánytam végig.Fáj itt ,fáj ott.Éjszaka nem alszok semmit ,hónapok óta ég a gyomrom.!!Ez normális így, vagy csak én látom ennyire borúsan???A házi munkát sem tudom ellátni ,ahogy szeretném ezelőtt hiperaktív voltam mindig öröm volt a házi munka.
2010. jan. 3. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is így voltam, de szerencsére már a múlté. :) (egy éves múlt a lányom). Tarts ki, nemsokára elmúlik! Aztán jön az első két hét, ami még kicsit nagyon nehéznek fog tűnni és fáradt leszel.. De aztán - ha jó alvó lesz a kicsikéd, - akkor pár hét múlva már nagyon jól fogod magad ismét érezni, főleg ha majd tudsz pihenni is :)
2010. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam szintén multé (sajnos)(imádtam kismami lenni minden nyügével)pedig a 34.héttöl már nagyon kivoltam föleg hogy akkora volt a pocakom h alig tudtam járni és mindenki akivel csak találkoztam josólt hogy 1-2 hetem van hátra ez persze rosszabbá tette mert alig vártam hogy kibujjon a pici fiam.Most sem bánom pedig elég hasfájos volt és elkezdödtek a fogai is jönni.ugyhogy elég nyüszis.ne izgulj amikor meglessz a baba jo lessz megkönnyebbülsz aztán aztkivánod bárcsak még pocaklako lenne:)üdv egy 11 hetes anyuka
2010. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és sok boldogságot nektek:))
2010. jan. 3. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én is holnap lépek a 35.hétbe.Én ma már sírva is fakadtam a frontól fájt a pocim sokat keményedett.Nagyon fáradt vagyok és sokat hányok. Van egy 2 éves kisfiam akit nem hanyagolhatok el.Szeretnék már szülni.:)

Vígasztal hogy már csak pici van vissza.

Mikorra várod?

2010. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 34+2 napos, de már a 31. hét óta várom, hogy vége legyen. Komolyabb problémám éppen nincs, csak kicsit nehezen mozgok, nem bírok hajolni, hamar elfáradok, kissé dagadok, nekem is ég a gyomrom..szóval a szokásos. Sajnos ez már csak így van, az vígasztal, hogy nem sok van hátra. Én már a 38. heti szüléssel kiegyeznék:-)))

Egyébként a panaszaid teljesen normálisak, sajnos, és heteken át igen nehéz lelkileg elviselni. A nap végére már nekem is elmegy az élettől is a kedvem, azt találgatom, hogy vajon hányszor kelek fel az éjszaka folyamán. Viszont azt sem szeretném még, hogy megszülessen, még hagy nődögéljen odabenn:-)

Csak kitartást és minden jót tudok kívánni!

2010. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Február 8ra vagyok ki írva!!!!!!!!!Hú elszomorító,hogy ennyien rosszul érezzük magunkat!!!!!Én végig hánytam az egész nyarat,úgy ,hogy ki száradtam kórházat is meg jártam!!Remélem ha meg lesz picuri tényleg kárpótolni fog:))!!
2010. jan. 4. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
19:03-as vagyok.Én is hányok az elejétől fogva.Hiába eszem nem marad bent semmi ennek köszönhetően nem is híztam csak 2 kg-ot.A fiammal semmi gondom nem volt.De tudom,hogy abba a pillenatba ahogy meglátom a lányom el is felejtek minden rosszat.Hidd el mindent meg ér.:)
2010. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19.26 vagyok. Én február 12-re vagyok kiírva, de kiegyeztem már a lányunkkal és magammal a január végében:-)

Tényleg kár, hogy ennyire nyügősek vagyunk, bár én csak a 29-30. héttől kezdtem, előttem kutya bajom nem volt, csak a vizsgálatok előtti izgalmak, volt chorionboholy vizsgálatom is.

Most új "tünet"-ként jelentkezett a hányinger, a kicsi lány nagyon a nyomja a gyomromat, és a gyomorsav is csak ront a helyzeten, nem győzőm magam kúrálni.

De már tényleg nem sok van hátra!

Kitartást és könnyű szülést!

2010. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak,és persze mindenkinek,neked is könnyű szülést!!Én is január végén ,végére szeretnék már szülni:))!!
2010. jan. 4. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!