Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel szülés előtt jelentk...

Mennyivel szülés előtt jelentkezhet a hasmenés? Amit eszem, vagy tartalmasabbat iszom 15-20 perc és kijön.

Figyelt kérdés
38+4 hetes vagyok, sokat keményedek és jóslózom, de rendszer nincs benne. Ma bármit ettem, rövid időn belül hasmenéssel távozott, étvágyam nem sok van 2 napja.
2014. jún. 17. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem csak akkor mikor már a magzatviz is folyt...szoval konkrétan szülés elött 17 orával kezdödött a hasmenés.
2014. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem aznap volt sokszor plusz szuleskozben is jott:-(....de elotte napokkal is mar.de akk nekem mondjuk napi 1* nem igy mint neked.
2014. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt hasmenésem előtte. Mielőtt a kórházba mentem volna, itthon elmentem WC-re. Mire beértem annyira felgyorsultak az események, hogy beöntést sem tudtak adni. Másfél óra múlva meglett a baba :)

Könnyű és szép szülést :)

2014. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Remélem gyors és könnyű lesz :)
2014. jún. 18. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt egyáltalán hasmenésem.


A szülésnél én mondjuk kértem beöntést, mert féltem a "balesetektől", bár a dokim szerint a vastagbélnek csak az első harmadát takarítja ki a beöntés, tehát ez sem tuti.

2014. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
felénk nem adnak beöntést, sem hashajtot se semmit, mert azt mondják, hogyha természetesen szül valaki, természetesen tisztulni is kezd..igy nem adnak se fájdalomcsillapitot, se tágulást segitö nem tudom miket.. az ember csak fekszik egy szobában...a szervezet meg tudja a dolgát, hányás, hasmenés :DD ismerösnek igy tartott az egész 25 orán keresztül.... :-(
2014. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!