Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40hetes kismamák hogy vagytok?

39-40hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mire vagytok kiírva?Éreztek már valamit?
2014. jún. 21. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
27-re. Nagyon sokat jóslózom, keményedem. Aludni nem tudok szinte semmit, egész nap zombi üzemmódban vagyok. A lábam most kezd dagadni, a hasam már leszállt egy ideje. És te?
2014. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Holnapra vagyok kiírva. Már régóta érzem készülődni a babyt..sokat jóslózok. Fejem, kezem, lábam totál feldagadt. Feszít a csípőm is. Fekszek, ülök, eszek, alszok:) Ez a várakozás a legrosszabb.
2014. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 24re vagyok kiírva,ha addig nem indul meg aznapra vagyok kiírva császárra.Nekem front előtt keményedett sokat a hasam,akkor azt hittem megszülök de aztán elmúlt.ez volt tegnap,-tegnap előtt.jóslóim este vannak leginkább vagy ha pihenek.lábaim nagyon dagadtak,aludni nem tudok már jó ideje mert a forgóim nagyon fájnak.napközben hulla vagyok,de sajna nem nagyon tudok pihenni mert van egy lassan 3éves lányom.csak akkor alszom mikor ő is dután,egyébként nem nagyon pihenek csak próbálok.hatalmas a hasam mindenki azt hiszi hogy ikreket várok..egyre nehezebb már de nem sok van vissza
2014. jún. 21. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:

barátnőm jövő péntekre volt kiírva, ma hajnalban elment a vize, ebből ma baba lesz :)


23N

2014. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csütörtökre vagyok kiírva és képzeljétek kb. 1 hete elmúlt minden panaszom. Nagyon nagy elefánt lábaim voltak a víztől és lement a víz. Fájt a combtövem és a szeméremcsontom, de menni alig bírtam és aludni is, az is elmúlt. Nagyon keveset jóslózom, de az sem vészes. Eddig nagyon keményedtem, de már az sem. Én nem tudom mi lesz így, pedig múlt héten azt hittem, hogy a héten megszülök annyira cefetül voltam. Már jöhetne a babó. Mindenkinek kitartást!!!
2014. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

30-ra vagyok kiírva. Semmi jóslóm nincs, nem is keményedek. Hétfőn még teljesen zárt voltam sajnos.

A lábam nagyon vizesedik, ez az egyetlen tünetem, ha ez nem lenne, sokszor észre sem venném, hogy 9 hónapos terhes vagyok. :)

2014. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a lábdagadás, kézdagadás. Olyan vizes a lábam, hogy már nincs bokám, a térdem és a combom is már vizesedik, a bőr kirepedt a lábfejemen. A kezemen is be vannak dagadva az ujjaim, főleg a mutató és hüvelykujjam, behajlítani alig tudom őket. Más minden ok, nincs jósló se semmi egyéb. 39. hétben vagyok.
2014. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Valakinek meghozta a babát a kettős fronthatás? Nálam frontok ide, frontok oda, még egyben vagyunk. Holnapra vagyok kiírva...
2014. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!