Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos kismamik! nem baj ha...

Pcos kismamik! nem baj ha ebéd után ettem 2 kis kocka canderel tejcsokit? régen ráirták hogy cukorbetegek is fogyaszthaják, most nem találtam rajta 36hkm

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanmár:-) Én egész terhesség alatt csak a mekis fagyit kívántam, ettem is mindennap:-) Semmi baja a lányomnak, 6 hós.
2014. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a ch diétába belefér e, akkor szerintem igen, ez nem nagy mennyiség, és diabetikus is, nem ugrik meg tőle a vércukor szint.
2014. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és a Canderel termékek úgy emlékszem diabetikus termékek, gondolom ez nem változott, bár én nem nagyon szeretem, nem szoktam venni.
2014. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos terhesség előtt nekem sokkal jobban sikerült tartani az ir diétát. Kb. a félidő óta azonban sokat bűnözök. Persze ez egyénfüggő, én így sem híztam sokat, rendben van a cukrom is, de nem vagyok követendő példa, az tény. Ennyitől viszont szerintem semmi bajod nem lesz! :) Remélem szülés után én is vissza tudok állni a diétára.
2014. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom!

csak mostanaban.mintha jobb lenne az etvagyam!

+gondolom utolso hetekben mar nem is akulhat ki a cukor ha eddig jo volt

folrg ha diabetikus csokibol 2 kockat ettem

2014. jún. 21. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor 2 egész szeletet is megehetsz
2014. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a cukorszint a gáz (vagy, hogy kialakul-e magas cukor) a pcos kismamiknál, hanem az ingadozás :) ami ugye az inzulin miatt van, ami meg az esetleg nem megfelelő diéta miatt.


amúgy 2 kis kocka nem okoz gondot :) ennyitől nem lesz semmi bajod

2014. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt 2 évig csináltam a diétát, és a terhesség alatt is, bár mennyiségre valószínűleg többet ettem, de az utolsó hetekben nálam is volt egy kattanás, és jött az önjutalmazás. :) Nem lesz semmi bajod, nyugi!
2014. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!