Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy nincs étvágyam?

Az normális, hogy nincs étvágyam?

Figyelt kérdés
Terhességem 12.hetében járok (11.hetet töltöttem) és egyszerűen fele annyit eszek, mint amikor az elején rosszul voltam 1-2 hétig. Akkor többet ettem, napi több alkalommal, mert csak akkor nem volt hányingerem. Mióta semmi bajom, azóta nincs étvágyam, mindenből egy-két kanállal eszem, azonnal tele van a gyomrom, alig kapok levegőt, felpuffadok nyomban. Kilóban nem fogytam, csak látványra vagyok vékonyabb (170cm, 56 kg.) A baba jól van, tegnap néztük uh-on.
2014. jún. 22. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Ilyenkor nagyon fontos hogy a megérzéseidre hallgass, lehet a tested így akarja kompenzálni az előző hetek túlevését.

Jó babavárást!

2014. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy gond lenne :) de ha zavar akkor ilyen napokon vegyél be vitamint ha amúgy nem szeded és kész. én is ezt csináltam. ha nem ettem egy nap rendesen, mert pl csak tejes müzlit kívántam, vagy hasonló akkor szedtem vitamint és tudtam hogy a baba így megkap mindent :)
2014. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,nemcsak étvágyam nem volt,de úgy egyszerűen az evést mint tevékenységet kimondottan undorítónak találtam. De hányingerem viszont nem volt közben.Kb 2 hétig tartott ez. Volt,hogy elkezdtem enni,mert mégiscsak kell,de pár kanál után annyira undorítónak éreztem,hogy étel van a számban,hogy abbahagytam inkább.
2014. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!