Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki így? Szerintet...

Volt már valaki így? Szerintetek lehet, hogy hamarabb fogant a baba?

Figyelt kérdés
Január közepén folyt a mellemből valami, olyan volt mint az előtej, azt hittem terhes vagyok, de aztán megjött a menstruációm. Utána megint folyt valami, akkor január végén teszteltem, negatív lett. De a februári menstruációm már nem jött meg. Következő teszt már pozitív lett. Most 22-23 hetes terhes vagyok, de akkora hasam van, mint előző babámmal 7 hónaposan. Lehet, hogy előrébb vagyok, hamarabb fogok szülni, most október 19-re vagyok kiírva.
2014. jún. 25. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A has alapján nem lehet ezt megállapítani. Az UH-k mit mutatnak? Abból is leginkább a 12. heti a meghatározó. Ekkora eltérést azért UH alapján meg lehet állapítani.
2014. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az ultrahangon nem mérték nagyobbnak a babát, (itt ténylegesen a 12.és 19. heti számít), akkor nem fogant előbb. Ez 100%.
2014. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mérv adó a has méret.
2014. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 12. és a 19 uh-n is azt mondta a doki,hogy nagyobb mint lennie kéne a számítások alapján. 1 héttel biztos. De ez has szempontjából tényleg nem mérvadó. Köszi a válaszokat! Csak már most kényelmetlen a hasam, hol van még október...:))
2014. jún. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!