Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt 34hetes kismamák?

Vannak itt 34hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Fiút vagy lányt vártok? Nevet választottatok már? Melyik városban szültök? Mindennel készen vagytok? Milyen babakocsitok lesz?
2014. jún. 26. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok hétfőn töltöm a 34.hetet. Kórházis csomag kész márcsak a baba cuccai hiányoznak belőle.Hétvégén állok neki mosni vasalni összepakolni a kisruhákat.Kislányt várunk és a neve is meg van már.Vasmegyében szülők. Mindene meg van már.Bregon caramelo Q12-es 3:1 babakocsink van. És ti kedves kérdező?
2014. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Mi hétfőn leszünk 34 hetesek:-D

Ikreket várunk,1kisfiú és 1kislány:-D

Kiss Bence és Kiss Kitti

Mi már elég régen készen vagyunk mindennel,mivel az ikrek miatt nemtudjuk kiszámolni mikor születnek meg.

Egész jól húzzuk még,bár már 2100 a méhszájam.

És nemsokára befektetnek a kórházba biztonság kedvéért:-(

Nálatok mi a helyzet?

Kisfiú v. kislány?

Én nagyon sokat szenvedek a savammal,meg ezekkel a frontokkal:-(

Te hogy viseled?

2014. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Azt elfelejtettem én Zala megyében szülök:-D

2014. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vasárnap leszek 34 hetes..kislányt várunk..nevünk nincs még (mert ami volt elvetettük) .

Budapesten fogok szülni és sajnos semmivel nem vagyok kész,sőt alig van valamink.. A dolgok kb 10%-a van meg..! Babakocsink sincs..!

Sajnos nehéz a terhességem.. 10 hét óta görcs,fájdalom,hüvelyifolyás,gyomrsav és most ma kijött az aranyerem..! :-(

2014. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én kedden kezdtem a 34. hetet, teljesen be vagyok zsongva. :) Sokkal jobban érzem magam, mint az 1. és 2. trimeszterben. Nekünk kislányunk lesz, Nyíregyházán fogok szülni. Babaruhák kimosva, kivasalva, kórházi cucc összekészítve. Jövő héten összerakjuk a kiságyat, és mindennel készen vagyunk. Babakocsink Kunert. És veled mi a helyzet, kérdező? Ti féltek a szüléstől? Én szerencsére még nem, próbálok arra koncentrálni, hogy könnyű szülés lesz. :) Jah, a sav viszont engem is kikészít!
2014. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kicsit félek a szüléstől épp a héten voltam kórház látogatáson lesz szülésznőm nagyon kedves volt így egy kicsit nyugodtabb vagyok. Apuka is bent lesz velem( remélem időben hazaér) én szerencsés vagyok mert tökéletes terhességem van semmi tünetem nem volt( cici fájáson kivül) savammal elötte is voltak gondok de most sem jelentős. Én ia izgatott vagyok várom nagyon a végét. A gyerekszoba félig kész a kiságy még nincs összerakva. Valamit a végére is kell hagNi ne unatkozzunk. Első voltam! Kitartás mindenkinek!A.
2014. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma kezdtem a 34. hetet. Kislány lesz. Nevén még gondolkodunk. Győrben szülök majd. Babaruhák részben már kimosva, kivasalva, még 1-2 rugit kell előkeresni az első 2 gyerekünkről. Babakocsi az amit már 2 gyerekünknél használtunk, Roan Joker (?), valami ilyesmi neve van.

Már fáj mindenem, zsibbad a kezem és/vagy a lábam. Egy pózban tudok aludni már régóta, vizesedek, hamar elfáradok. Nehezebben viselem, mint az előző kettőt.

A frontok engem is megviselnek. Már semmi sem jó.

Már várom, hogy megszülessen, igaz nincs jó tapasztalatom a kórházról, de 4 napot féllábon is kibírok majd. :)

2014. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szerdán töltöttem a 33. hetet. Szoba már kész, ruhákat a jövő héten rendezem el. Kórházi csomagom még nincs összerakva. Tatabányán szülök, második baba lesz. Ő is kislány lesz. Réka lesz a neve. Neonato Reverso Sport Tris kocsit vettünk.
2014. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!