Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.7 hetes terhesen normális,...

Kb.7 hetes terhesen normális, hogy folyton éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Most mit csináljak, egyek, vagy ez csak megtévesztő érzés, és nem kell folyton tömnöm magam?


Próbálok apró adagokban, többször enni, mert akkor nincs hányingerem, de már olyan érzésem van, hogy ha nem eszek félóránként pár falatot, akkor éhen halok...


2010. jan. 5. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Dehogyis, semmi szüksége a szervezetednek ebben a korban az egész napos evészetre.

Ilyenkor elkezd működni a nőkben, hogy "terhes vagyok, kettő helyett kell ennem. Terhes vagyok, végre em szól rám senki, ehetek". Persze tudat alatt.

Aztán megnézheted magadat...

Próbáld kontrollálni a dolgot.

2010. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

én is pont így voltam :D

én nem törődtem semmivel, ettem, nem fogtam vissza magam. igyekeztem a minőségre menni pl sok gyümölcs, zöldség. és én is kisebb adagokban de sokszor ettem

2010. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbálok én is odafigyelni. Reggelire ettem teljes kiőrlésű kenyeret túrókrémmel, azóta meg falatokban elmajszoltam egy kevés körtét, répát, narancsot.

De most olyan érzésem van, hogy nem bírom ki ebédig... Még egy óra...

2010. jan. 5. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

ha éhes vagy egyél,ne fogd vissza magad a kilók miatt,az majd lemegy a szoptatás alatt és után.persze figyelj oda hogy mit eszel,de nem véletlen jelez a szervezeted éhséget :)

Ilyenkor még nagyon sok minden kell a babónak

2010. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
ha éhes vagy egyél nyugodtan,nem kel maagd visszafogni,csak mert néhányan azt tanácsolják.terhesen nem jó éheszni,meg amúgy sem.a kilók meg majd lemennek.én is így vagyok vele,bár én elég vékony vok,tehát nekem jó is h ekkora étvágyam van.
2010. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Kb. a 15. hétig én is így voltam. délután 3 órától este 9-ig szinte óránként kellett ennem és ettem is. Próbáltam legalább minden második étkezésre gyümölcsöt enni. Most 36 hetes vagyok az étvágyam normális és csak 10 kg jött fel. valószínűleg sok lehet a savad és amiatt érzed ,hogy enned kell. Valóban törekedj a minőségre, de ha éhes vagy nyugodtan egyél.
2010. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!