Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy megint terhes vagyok?

Lehet, hogy megint terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem eléggé parázok,mert 2 napja hányingerem van. Amikor a babámmal terhes lettem,akkor menstruáció előtt már hányingerem volt és a nemvárt napján pozit teszteltem. Szülés után 8 héttel jött meg a menstruációm,amikor elmúlt azután voltunk együtt férjemmel....akkor a legelején kiszakadt az óvszer,de egyből kicseréltük! Lebet teherbe eshettem ennyitől? Igaz szinte akkor még semmi nem történt,ezért sem vettem esemény utáni tablettát....ennyi idő után be lehet vállalni még egy terhességet,ha esetleg az lennék? Nem lenne baja a babának? Köszi a válaszokat!
2014. jún. 29. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Be lehet vállalni, nem lenne baja, de szerintem minimális esélyed van arra hogy terhes vagy. A hányingernek millió más oka is lehet...
2014. jún. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ....ha nem jön meg a héten a menstruációm,akkor csinálok teszt. Nem a babával van a baj,hanem ,hogy nemrég szültem és félek,hogy lenne valami baj. Köszönöm!
2014. jún. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!