Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen mennyire biztos a...

14 hetesen mennyire biztos a nemek meghatározása?

Figyelt kérdés
Kerek 14 hetesen voltam uh-on és egy pillanatra bevillant a lába köze szemből. Én úgy láttam, mintha egy-vagy több-csík lett volna ott, de fityegőt nem láttam. De mindezt tényleg csak egy pillanatra láttam. A szonográfus még nem tippelte be a nemét. Lehet még fiú is akár? (Fiút szeretnénk, már van egy lányunk és mindig egyet-egyet szerettünk volna...persze örülünk mind a két nemnek)
2014. jún. 29. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazán semennyire. Még nagyon kicsi, ha premier plánban mutatta volna magát talán akkor, ott is leginkább a fiút veszik észre. Majd inkább a 18 hetesen.
2014. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 hetesen voltam 4d ott biztosra mondta hogy lány.az is lett.
2014. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 hetesen mondták, hogy kislány és az is lett!:)) nem 4d volt csak sima uh amit a 12. héten csinálnak. Igaz ,hogy egy szuper (egyébként 4d -ként is funkcionáló) gépen és egy szaktekintély volt a doki.
2014. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 3 gyereke van. Az elsőt jól tippelték. Másodiknak fiút mondtak végig, lány lett a 3. gyereknél lányt mondott 2 doki is és fiú lett...szóval ennyire biztos..:)pedig nem volt olyan rég, a legkisebb 3 éves a középső 6.
2014. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont 14 hetesen mondták meg, hogy kislányt várok. Valóban lányom lett :)
2014. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!