Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiúk, férfiak! Ha idealizálját...

Fiúk, férfiak! Ha idealizáljátok a jövőtöket, hány éves korotokban szeretnétek feleséget, majd gyereket?

Figyelt kérdés

2o éves lány vagyok, kezdek elkeseredni, hogy a legtöbb fiú akivel erről beszéltem, 3o-35 éves koráig egyáltalán saját családra sem gondol.

2oL



2014. jún. 30. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Feleséget bármikor, amikor olyan lánnyal találkozom, ezt nem kötöm korhoz, gyereket viszont.. egyelőre a gondolattól is borzadok, szóval majd egyszer, talán, de jó sokára.
2014. jún. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23 vagyok,de már sokszor amikor utcán látok egy párt kisgyerekkel,megmozdul bennem valami,amit 1-2 évvl ez előtt el sem tudtam volna képzelni,ugy érzem,szükségem van családra,de ezt anyagi szempontból,se háttér ,semmi ,és ahogy elnézem,ez még így marad egy darabig.
2014. jún. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26 éves voltam amikor belevágtunk a baba témaba, akkor meg nem voltunk házasok, utána való éven amikor a kicsi 6 hónapos volt, akkor házasodtunk össze. 27 évesen lettem apa és férj. Most 28 vagyok. 20 éves voltam mikor megismerkedtem a mostani feleségemmel, ő 18 éves volt akkor.
2014. jún. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 24 éves volt, amikor megismertük egymást (én majdnem 25). Én pár hónap után elmondtam neki, hogy szeretnék hamar családot, 30 előtt 1-2 gyereket, csak akkor töltsük az időnket egymással, ha ő is komoly kapcsolatot tervez, feleséget keres, nem csak pár hónapra valakit.

Szerencsére ő is igy gondolkozott, azt mondta, mindig is fiatal apuka szeretett volna lenni, nem 40 évesen szeretne gyereket. 2 év múlva volt az esküvőnk, rá egy évre az első gyerkőc (arra lett lakásunk).

Most 33 leszek, van egy 5 éves fiúnk és egy 3 éves lányunk :)

2014. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a helyzet úgy alakult, hogy 21 éves voltam amikor megismerkedtem a férjemmel. Ő akkor 26 volt. Komolyan gondoltuk mind a ketten. Tavaly házasodtunk össze. Ő akkor 29 volt én 24. Idén pedig pár hét múlva születik az első közös gyerekünk, ő most 30 én pedig 25. :) De nem győzi hangsúlyozni, hogy szerinte ő el van késve és hamarabb kellett volna a család neki. De én még suliba jártam és min. 1 évet kellett dolgoznom ahhoz, hogy biztos háttérrel tudjunk bevállalni egy manót. :)


De amúgy sajnos tény ami tény, hogy a legtöbben úgy gondolkoznak ahogy írod. Férjem öccse 24 éves, de ha gyerekről van szó a hátán is feláll a szőr. :(


Azért vannak kivételek ne keseredj el. :) Max. idősebb férjet kell keresned mint te vagy, és akkor időbe lehet családod. :)

2014. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 24 éves vagyok, a vőlegényem 33 lesz idén nyáron. Úgy tervezzük, hogy jövőre összeházasodunk és utána belevágunk a családalapításba. Tipikusan apa típus, odavan a gyerekekért, nagyon hamar megtalálja velük a közös hangot, az 1 éves keresztlányom imádja. :) Huszonévesként nem ismertem, de az elmondása alapján előbb is szívesen lett volna apa, ha megtalálja a megfelelő partnert és olyan a párkapcsolata. (Szerencsére nem így lett, mert akkor nem is ismernénk egymást. :)))

Tehát szerintem ez személyiségfüggő, nem kell általánosítani, hogy biztos egyik férfi sem akar gyereket 30-nál előbb. De az tény, hogy a korombeli srácokra egyáltalán nem tudnám én sem azt mondani, hogy férfiasak, felelősségteljesek. Nehéz megtalálni a megfelelő partnert, de ha nem adsz le az igényeidből és kitartó vagy, nem mész bele az első olyan kapcsolatba, ami talán hasonló az elképzeléseidnek de mégsem olyan, akkor érdemes lesz várnod. :)

2014. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én párom véleményét mondhatom el. Én 19, ő 21 éves volt, mikor összeköltöztünk. Már akkor szerettem volna babát, de nem volt munkám, társalbérlőkkel laktunk együtt. Nem volt szakmám. Tehát semmilyen normális hátteret nem tudtunk volna biztosítani, ami egy babának elengedhetetlen. Természetesen egyikünk szüleihez sem akartunk költözni. Párom 21 évesen nem is akart még babázni, mondta, hogy szeretne majd a jövőben, de most még nem, szeretné, ha ketten lennénk egy ideig. Most vagyok 24, ő 26 és szeptemberre várjuk első kisbabánkat :) Tervezett baba, készültünk rá. Amíg én "nyaggattam", addig nem akart, aztán fél évig meg se szólaltam a babatémáról, ez volt kb 2 éve és akkor ő kezdte el mondani párszor, hogy kezdi úgy érezni, hogy szeretne babát, főleg látta, hogy munkatársának, ismerősének is született és benne is kezdtek erősödni ezek az érzések. Régen is mondta, hogy szeretne, de kellett neki pár év. Már nagyon várjuk, hogy megszülessen, látom rajta hogy mennyire izgatott. Amiatt ne aggódj, hogy bármiről lemaradsz vagy lekésel, mert kapcsolatunk elején még én is úgy gondoltam, hogy 30 éves korom körül szeretnék, aztán látod már 19 évesen szerettem volna, most 24 évesen pedig itt a babám a pocimban. Szerintem párom se gondolta volna, hogy ilyen fiatalon apuka lesz. Egy komoly, felelősségteljes kapcsolat elindít az emberekben dolgokat. Persze nem mindenkire igaz, de biztos megtalálod azt, aki hasonlóan gondolkodik erről.
2014. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok férfi, de szerintem egy férfi bármikor házasodhat és - nekik szerencsére - bármikor lehet apa is, akár 60 évesen is, ha legalább él még utána mondjuk 75-76 éves koráig, hogy a gyerekének a legfontosabb évei vele tölthesse. De semmiképpen nem szabad a férfiaknak belemenni úgy egy kapcsolatba, hogy gyerekvárással belevitték!!! Csak ha ő is akarja igazából azt a nőt élete végéig.
2014. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!