Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden hónapban rendszerese...

Ha minden hónapban rendszeresen 2 napos eltolódással jött meg a mensesem akkor hány naposnak minősülnek a ciklusaim? Hogy lehet ebből a szülés időpontját megsaccolni, nemigazán értem?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megjött tavaly júni 19-én, júli 21-én, augusztus 23-án és szeptember 25-én már nem?
2014. jún. 30. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
De ugy akarod mondani, hogy nem 28 hanem 30 napra jott meg? A szules idopontjat amugy is a 12 heten mindjak meg biztosra a baba meretei alapjan. Erre gondltal?
2014. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából, mert ezzel sose foglalkoztam. Tudtam mindig, hogy előző hónaphoz képest 2 nap csúszással fog kb. megjönni. Akkor az 30 naposnak számít? Ebből nem lehet következtetni a szülés időpontjára? Bocsi, szeptember 25-én még megjött az volt az utolsó...
2014. jún. 30. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha júni. 19. után júli. 21-én jött meg, az 32 nap. A következőnél 33 nap telt el. Tehát a ciklusaid kb 32-33 naposak. Terhességi kalkulátorba 32 napot írtam ciklus hossznak és szept. 25-öt utolsó menstruáció első napjának. Ez alapján július 06-án szülsz, október 13-án volt a teherbeesés. Ezt az orvos a méretek alapján korrigálhatja.
2014. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!