Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig nem kell aggódni, h...

Meddig nem kell aggódni, h befordul-e a baba?

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok (ciklus szerint 24). A (méret szerinti) 18.heti és a 21. heti uh-n még koponyafekvésben volt a babám, de a 22. héten vissza kellett mennem a genetikai tanácsadásra, ahol már haránt fekvésben volt a picúrom. Tudom, h a 36. hétig befordulhat, de valljuk be, azért akkor már igen kicsi az esélye. Átlagosan kb meddig szokott befordulni a baba? Nektek mi a tapasztalatotok?

Köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 1. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A 42. héten is befordulhat a baba.
2014. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aggódni semmiképp nem kell, mert az nem tesz jót a babának :)

Az én lányom egészen a 28. hétig harántban feküdt, majd egyik nap befordult farosba :) Most vagyok 30 hetes és ha nem csalnak az érzéseim, még mindig faros, de 3 hét múlva megyek dokihoz, akkor kiderül. Még van ideje!

2014. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még az utolsó héten is megfordulhat.

Az egyik rokonunk most szült a napokban, ő eleve úgy indult, hogy tuti császár lesz, mert faros volt a babája egészen konkrétan még a 38-39. héten is, aztán szülés előtt szépen megfordult és megszülte simán, pedig még csak nem is kicsi babáról van szó, több, mint 4 kg-al született.:)

Amúgy nekem 26 hetesen még faros volt a fiam, aztán legközelebb 33 hetes uh-n már fejvégű volt és úgy is maradt a végéig.

2014. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az utolsó pillanatban is be fordulhat a baba. kislányom még a 39heti uh faros volt 40hétre be kellett feküdnöm túlhordás miatt hát aznap fordult meg a pici éppen uh nézett a doki mikor meg fordult :)
2014. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából különösebben nem aggódok, csak annyira szeretnék természetesen szülni, és folyamatosan érzem, ahogy a pocim 2 oldalán nyomja ki magát :) <3. Bár mindegy is, a lényeg, h egészségesen jőjjön a világra. Köszönöm, h írtatok.
2014. júl. 1. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,az enyém összevissza helyezkedett még ekkora korában odabent,én is sokszor éreztem,hogy két oldalon nyomja ki magát,aztán elfordult,26 hetesen a 4d-s uh-n éppen koponyavégű volt a fekvése,de utána még volt keresztben is. De a végére szépen befordult,nem tudom pontosan mikor,de még tényleg rengeteg ideje van :-)
2014. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A baratnom babaja a szules elott 30 percel fordult be. A kolleganom babaja meg mar a kiirt szules elott masfel honappal. szoval ez teljesen valtozo.
2014. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 hetes állapotost vagyok, tegnap voltam a dokimnál és Én is aggódva kérdeztem nem gond e, hogy még faros a babóm, mert a lányom ilyenkor már befordult és úgy is maradt.

Mondta a dokim, hogy ezen ne aggódjak, mert sok esetben az utolsó nap a fájások hatására fordul be a babó.

Engem ez megnyugtatott:)

2014. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!