Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám fejvégű fekvésben...

A babám fejvégű fekvésben van, 33 hetes vagyok, a méhszájam c1010, és a méhlepényem 2. fokban érett. Nem korai ez még egy kicsit? Meddig húzhatom ezekkel az adatokkal?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves írjon már valaki...:(
2008. aug. 1. 20:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Az hogy a lepény másodfokban érett még önmagában nem jelet gondot. Ha a baba szépen fejlődik akkor rendesen megy a tápanyagutánpótlás. Még szinte teljesen zárva vagy bár önmagában ez sem jelent semmit a húgomnál teljesen zárt méhszáj mellett indult el a szülés.

Én a helyedben nem paráznék az adatokon, inkább lazíts, élvezd ki a babvárás csodás pillanatait, ha eddig minden rendben volt, felesleges aggódnod. Inkább pihenj, töltődj fel nagy szükséged lesz az erődre és a kitartásodra a szüléskor és a csöppség gondozása során.

Egy kétgyermekes anyuka

2008. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom hogy ezek az adatok jók.

Nekem ennyi idősen a cervix 1100-as volt és 37 hétig húztam, persze egyre jobban nyiltam és változtak az értékek.

Itt láthatod mi mit jelent.

"3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj". Remélem tudtam segíteni.


Üdv: 5 hetes kislány anyukája

2008. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az orvosom azt mondta, hogy ha a 36hetes uh-on már 3.fokban lesz érett a lepény, befektet, és a 37.en megindítja a szülést...:(
2008. aug. 1. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy az első egyes után nulla van, aztán megint egy...valahogy nem sikerül összeraknom a képet...ha 1100 akkor értem...egyébként nem túl fényes értékek, bár a belső méhszáj még zárt teljesen, viszont a méhnyakad erősen meg van rövidülve..

Pihenj sokat, ezalatt a fekvést értem, vigyázz magadra.

Egyébként a 37. hét már nem hangzik annyira vészesen, unokatesóm 36.hétre szült 3 kg-os teljesen egészséges babát, egy perccel sem voltak tovább kórházban, mintha időre jött volna.

Próbálj megnyugodni, az idegeskedés csak árthat (tudom itt össze- vissza beszélni sokkal könnyebb, mint benne lenni abban a szituban, de kis relaxálás jót tehet!)

2008. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 36. hétig húztam ilyen adatokkal mint a tiéd!!! sok sikert.jó egézséget kivánok a kis babaádnak és természetesen nekedis !!!!!!!!!
2008. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!