Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nö egyáltalán a pocakom?

Nem nö egyáltalán a pocakom?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem nö a pocakom, sokaknak még mindig nem egyértelmû a terhességem.

Általában milyen szakaszokban "ugrik meg "a pocak mérete?

25hkm


2014. júl. 2. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig arról álmodtam, hogy nagy pocakos kis mama leszek. Valahogy ez nem jött össze. 20-25. hétig csak azok látták, hogy babát várok akik naponta láttak, korábban is ismertek. 30-35 hét között rendszeresen meg kérdezték, hogy közeledek a közepéhez? 40 hetes terhesen bementem a kórházba fájásaim voltak, mire közölték velem, hogy üljek le mert éppen szülés van és várjak, férjem meg rájuk kiabált, hogy a feleségem is 40 hetes és ő is szülni jött. 3800g,60cm volt a lányom , még csak nem is kicsi, én 70kg voltam (60-ról kezdtem) még sem volt nagy hasam. DE 30- héttől már biztosan szép nagy pocakod lesz!!!! Akkor már biztosan lehet látni!!!
2014. júl. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg mindig pici pocakot szerettem volna, de a 17. héten már rá-rákérdezgettek,pedig mindig bő ruhákat hordtem.Igaz, én 54kg-al kezdtem és 156 cm-vel. Mostmár pedig egyértelmű a várandós pocak, el se tudom rejteni. Bár az ultrahangon beszélgettem egy anyukával, akinek 17 hetesen nagyobb pocija volt, mint nekem(igaz, 2. baba), szerinte és mások szerint is kisebb az én pocim, mint ahány hetes vagyok(24hkm)

Erre el tudom mesélni, amikor anyu velem ment be a kórházba, megkérdezték tőle,h "óóó...6 hónapos kismama?" Erre anyu mondta, h "nem, szülni jöttem!" :D

Egyébként meg sokaktól hallom, h a végefelé bepótolták a pocak növekedést.

2014. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ivilicious ***** válasza:

Nekem sem nagy, cukorterhelésen velem egy hétben lévő kismamáknak dupla akkora hasuk volt,mint nekem.

28 hetes vagyok épp, és ha rákeresek googleben,hogy 28 week pregnant belly, hát,nekem még mindig kisebb :)

19-20.hétben nőtt "sokat", talán észrevehető lett, de még lehet most is sokan azt hiszik,hogy csak el vagyok hízva, vagy csak taplók az emberek, mert könnyedén lökdösnek a villamoson, buszon :)

2014. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyire és milyen ütemben nő a pocak, két dologtól függ: a magzatvíz mennyiségétől és hogy hol ágyazódott be a baba. (Meg nyilván az anyuka alkata is befolyásolja valamennyire.) Nekem már a terhesség előtt megnőtt a hasam, mert egy kicsit meghíztam, szerintem ahhoz képest nem nagy a változás, mégis egy csomó ismerősöm szerint hű de nagy gyerekem lesz, mert 16 hetesen ekkora a hasam. Hozzáteszem, három velemkorú kismamát ismerek, mindnek nagyobb, mint az enyém.

Ugyanakkor az édesanyámtól tudom, hogy neki a hatodik hónapig alig nőt, és aztán meg nagyon hirtelen hatalmas pocakja lett. Tehát ez is emberenként változik.

Jó babavárást!

2014. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 20.hét körül "ugrott meg" a pocak mérete.Most 28 hetes vagyok és 103 cm a hasam körfogata.

Uh-on mikor voltál utoljára?

2014. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
22hetesen
2014. júl. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!