Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vervetel,12 hetes ultrahang...

Vervetel,12 hetes ultrahang hogy zaljik, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 10 hetes kismama vagyok. Hetfon megyek vervetelre, a vedonotol megkaptam a beutalokat. Olyan kerdesem lenne hozzatok, sajnos nagyon tapasztalatlan vagyok, hogy a 12 hetes uh az mar terhesgondozas lesz? En az sztk-ba mennek, es nem tudom hogy hogy mukodik, annyit tudok hogy a mi varosreszunknek a terhesgondozasi ideje hetfoi nap.

Ilyenkor csak menjek oda, es adjam be a kiskonyvem az asszisztensnek?

Vagy a 12 hetes uh, csak egy sima uh nincs vizsgalat csak a babat nezik egy sima ultrahangozoba?

A citologiat maganuton megcsinaltattam!

Sajnos nem nagyon vannak informacioim a vizsgalatokrol, elso baba lesz!

Koszi a valaszokat mindenkinek!!:)



2014. júl. 3. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Evileg a 12.től már minden vizsgálat terhesgondozás. Nekem 12.héttől már terhesgondozás van az összes papiromon illetve kiskönyvemben.


Ők nem fognak uh vizsgálat után semmit se beleirni a kiskönyvbe. Csak a védőnő és a nőgyógyász ír a kiskönyvbe!


12hetes uh sima ultrahang ahol megnézik, hogy a baba mekkora kezeit, lábait hasát midnent lemérnek.

2014. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első válaszolónak írom, hogy a kiskönyvbe már nem írhat semmit a nőgyógyász! Július 1-től változott egy csomó dolog a terhesgondozásban (pl ez is).


kérdezőnek: igen, ez már terhesgondozás. Nem tudom, hogy nálatok hogy működik, ez sok helyen eltérő. A védőnőd biztos segít. Nálunk pl. (megyeszékhely) időpont kellett az UH-ra, az ehhez szükséges beutalót a terhesgondozóban adják ki. UH után lehet menni a vérvételre.

2014. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!